Мами в арабски страни-8

  • 20 301
  • 302
добре дошли в нашата тема!това е мястото за  вси4ко, което ви интересува или искате да споделите, или да запитате във връзка с живота в арабските страни! Peace
Виж целия пост
# 1
Аз първа да се разпиша в новата тема Grinning От много отдавна не съм писала при вас момичета. Много ми беше интересно да прочета за Рамазана, за първи път ще съм в страна където се спазва тази традиция и въпреки, че мъжът ме не е мюсюлманин ми е интересно и любопитно.
При мен нищо ново още се борим на бебе-правещия фронт. Това за сега от мен  bouquet
Виж целия пост
# 2
Добро утро и Честита ни Нова Тема !  bouquet
Дай Боже , изпълнена само с хубавини ! Praynig
Виж целия пост
# 3
Честито за новата темичка!
Виж целия пост
# 4
И аз да се разпиша  Hug

Ние цяла сутрин 4акахме мъжо да си свърши работата в Абу Даби, но закъсня и се разминахме с градинката.А милата така искаше да отиде при лели4ките и децата,само за тях говорише.Дано когато трябва да отиде да не пла4е,а да прояви желанието което имаше днес

Лек ден на вси4ки
Виж целия пост
# 5
къде изчезна старата тема?
нали само ги заключват и така си минават назад. тази е изтрита newsm78
Виж целия пост
# 6
Вярно е Миме , явно са ни я изтрили !!! Confused
Много жалко !
Виж целия пост
# 7
дано да не е заради обясненията за Рамадан Simple Smile


малко смях-

http://www.metacafe.com/watch/76703/funy_thief/

кликнете долу на Replay под картинките от ляво
има много готини клипове
Виж целия пост
# 8
дано да не е заради обясненията за Рамадан Simple Smile

Ако е така е глупаво , защото по тази логика половината форум е за махане !
Виж целия пост
# 9
да, какво става? малко обяснение  не е ли добре за при4ината за изтриването на 7 ма тема,  newsm78не разбирам защо се трие? на някой не му хареса разказа за друите култури? #Crazy наистина жалко оставаме си на официално блудкавата инфо за арабския свят!мина ми мерака да пиша за тукашния свят!!е, моми4ета, запо4вам да се по4есвам по главата умно newsm78, защото не се дърлим като в другите теми и при нас цари мир и споко, разказваме си за страните и порядките! няма лошо, тъжно и некоректно  спрямо нас е за да се зали4ават разказите ни! хайде на кафето и сладките, ама сте на диета, и все пак от сърце, заповядайте! Peace Hug  chef

миме нали сме навън не ни се отваря, поне на мене не се показва нищо! дай интер линк, ако има или разкажи за какво иде ре4 , или остави Tired, отивам за кафе!
Виж целия пост
# 10
Да и аз мисля 4е е заради рамадана.
Миме и от тук не се отваря,не забряваи къде сме все пак.току виж някоия гола каки4ка има в саита Mr. Green

Току що си купих машина за шиене Сингер Laughing Нещо ме хванаха луди и ще се пробвам да шия.Които има опит да свирка,4е аз сега седя и си я гледам само Laughing
Виж целия пост
# 11
Мърси , аз ще си хапна !
Диета .... Close , има време и за това !
Наистина е жалко , на никой нищо не прави ме , пък така да ни режат не мисля , че е добре !
И аз се пробвам на машината , вече си направих няколко ластика ,един обиколник за леглото на Фатима .
Преправих си няколко дрешки за домашни и така , но не съм много добра практика това е цаката да се научиме !
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен .При нас днес е голям студ излизах ме с якета блазе ви на вас там на топлото/толкова да я мразя тази зима че днес като го гледам това гадно време цял ден ми е скапано настроението/ Crossing Arms Насериозно ли мислите че темата е изтрита заради рамадана.Случвало ли се е и друг път заради религията да са изтривани теми.Ако е така и имам по специално питане ще по добре да пиша на лични newsm78 Но не мисля че е редно след като темата има много ясно заглавие на който не му харесва да не влиза #2gunfire а след като има интерес и потребители като нас който се вълнуват от това би трябвало да се уважават Hug Но здраве да е и наистина нека само хубави неща да красят страниците на новата тема.  bouquet Поздрави на всички мамички ицелувки на децицата Hug
Виж целия пост
# 13
Здравейте, аз се включвам пак защото току що изгледах едно филмче  за България на Discovery HD theater. Чак ми домиля Grinning Ако на някой му е домъчняло за БГ може да си го дръпне от тук
http://torrents.bol.bg/details.php?search=&keywords=Destinat … 8%FF&id=13934
Филма е на английски, така че може да се гледа и от не знаещите български
Сайта изисква регистрация.

Приятна вечер на всички.

Виж целия пост
# 14
как да си поправя хронологията на темата, да си е 7 , а не 8?
дани, питах за херерата свекъра, ей познава4 е, каза от какво се приготвя като по урок!я дай друго тест4е, 4е няма какво да правя, а той оби4а да си говорим за интересни неща от тукашните традиции и кухни! Peace
дивиана, 4етеш ли ме? мерси за линка!  не успях да се справя, признавам си! Sick
дидка,, мерси!
забравих, креми, дай ми пак линка за видеото, да го покажа тука,4е няма откъде да си го копирам!
та лека на вси4ки арабски мами и бебешоците им!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия