Къде в София.....?

  • 489
  • 5
Здравейте,
По време на почивката ни това лято се запознах с една майка с детенце. Силно впечатление ми направиха обувките на детето - изглеждаха много добре, от хубава кожа и най - вече имаха вид на доста здрави.

Майката ми каза, че наистина са здрави и най- вече евтини (около 30 - тина лева). Били на пловдивска фирма - "Капчица".

Та въпроса ми е - знаете ли къде в София има детски обувки на тази фирма? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей, виждала съм такива обувки в магазина на П. Евтимий Най-най и срещу Инфекциозна болница. Надявам се да съм ти помогнала
Виж целия пост
# 2
Ние сме имали такива-много бях доволна!!Има ги в Данабад-магазин Мечо Пух срещу 15 ДКЦ!!!!!Поне ние от там ги купихме!!!!
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
По време на почивката ни това лято се запознах с една майка с детенце. Силно впечатление ми направиха обувките на детето - изглеждаха много добре, от хубава кожа и най - вече имаха вид на доста здрави.

Майката ми каза, че наистина са здрави и най- вече евтини (около 30 - тина лева). Били на пловдивска фирма - "Капчица".

Та въпроса ми е - знаете ли къде в София има детски обувки на тази фирма? newsm78 newsm78 newsm78
Ботушките на Гери бяха на Капчица - купихме ги от РУМ-а на Младост 2 Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сме имали такива-много бях доволна!!Има ги в Данабад-магазин Мечо Пух срещу 15 ДКЦ!!!!!Поне ние от там ги купихме!!!!
Имах предвид Дианабад-много съм отнесена днес!!!!
Извинявай!!!!
Виж целия пост
# 5
Мерси много момичета  newsm51 newsm51 newsm51
А ботушките колко пари си ги взела?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия