Nail art 3

  • 26 130
  • 496
Пускам нова темичка, защото старата много 'дебела' стана Grinning

Ето малко нови неща от мен- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47440&photo=121, някои се повтарят, но почнах да си правя "мострички". Ще кача и още, но ми свършиха батериите на апарата.


Старите теми:
-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100704.0
-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85223.0
Виж целия пост
# 1
много са хубави ти си направо художничка.Искам да те попитам как напраси шахматния нокут дето е в тъмно и светло синьо с цвете посредата?
Виж целия пост
# 2
Супер са. Много ми харесват. Peace
Виж целия пост
# 3
много са хубави ти си направо художничка.Искам да те попитам как напраси шахматния нокут дето е в тъмно и светло синьо с цвете посредата?

Toва ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 4
Бейбиту, страшни са  omm  Hands Thumbsup
С каква четка ги рисуваш?
Виж целия пост
# 5
Само с тези лакове рисувам. Четката ми е много удобна. Купила съм си всичките цветове.

Благодаря на всички за комплиментите Grinning

Някой друг няма ли да се включи с нови идейки?Simple Smile

Искам да си купя инструмента за точки на Стар Нейлс - някой има ли впечатления за него???
Виж целия пост
# 6
много са хубави ти си направо художничка.Искам да те попитам как напраси шахматния нокут дето е в тъмно и светло синьо с цвете посредата?

Toва ли имаш предвид?

да точно това този на показалеца ще ми кажеш ли как го лакираш с някакви лепенки ли разделяш?
Виж целия пост
# 7
много са хубави ти си направо художничка.Искам да те попитам как напраси шахматния нокут дето е в тъмно и светло синьо с цвете посредата?

Toва ли имаш предвид?

да точно това този на показалеца ще ми кажеш ли как го лакираш с някакви лепенки ли разделяш?
Не, всичко е ръчно. Първо си нанасям основата( бяло), и с по-тънка 4етка си правя двата правоъгълника със светло синьото. Очертавам с много тънка 4етка и най-накрая цветето. Grinning По принцип избягвам такива, защото трябва да се чака да съхне всичко поотделно и става много пипкаво Rolling Eyes


Добавих и останалите неща в албума Grinning
Виж целия пост
# 8
...........................
Някой друг няма ли да се включи с нови идейки?Simple Smile
.....

Ей малката, ще си дърпаме ушите с тебе, много ти порасна работата Wink започна да ставаш богиня в рисуването и не свиркаш, че има нова тема, а аз седя и си чакам някой да пише в старата !!!! Wink  Wink  Wink

Би ли била така добра да напишеш в старата все пак, че имаме нова тема, защото ще си седиш и ще чакаш и други да се включат!!!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
много са хубави ти си направо художничка.Искам да те попитам как напраси шахматния нокут дето е в тъмно и светло синьо с цвете посредата?

Toва ли имаш предвид?

да точно това този на показалеца ще ми кажеш ли как го лакираш с някакви лепенки ли разделяш?
Не, всичко е ръчно. Първо си нанасям основата( бяло), и с по-тънка 4етка си правя двата правоъгълника със светло синьото. Очертавам с много тънка 4етка и най-накрая цветето. Grinning По принцип избягвам такива, защото трябва да се чака да съхне всичко поотделно и става много пипкаво Rolling Eyes


Добавих и останалите неща в албума Grinning

Мерси за информацията и аз така си мислих но все пак да попитам от опит глава не боли.
Виж целия пост
# 10
...........................
Някой друг няма ли да се включи с нови идейки?Simple Smile
.....

Ей малката, ще си дърпаме ушите с тебе, много ти порасна работата Wink започна да ставаш богиня в рисуването и не свиркаш, че има нова тема, а аз седя и си чакам някой да пише в старата !!!! Wink  Wink  Wink

Би ли била така добра да напишеш в старата все пак, че имаме нова тема, защото ще си седиш и ще чакаш и други да се включат!!!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Слушам и изпълнявам Grinning Ти няма ли да се включиш с нещо, знам те че си много добра Flutter
Виж целия пост
# 11
Ей малката, знам че не се сърдиш, затова си позволих критика!!! Heart Eyes

Ще се включа естествено, но си чакам да ми свалят снимките, че нали си нямам цифров апарат и джиесем с камера, та където преваря приятелка или роднина и първо ги рисувам, а после ги снимам за ВАС!!!!
Съвсем скоро си чакам снимковия материал, че ме сърбят вече ръцете  Wink
Виж целия пост
# 12
страхотни са... ама то така е всичко си е до фантазия и прецизност, аз уча рисуване(не на нокти де Simple Smile ), ама нищо не става а и много ми треперят ръцете. Страхотни са ти нещата, а и честно казано много хубави съчетания правиш като цветове и орнаменти.

Един въпрос, какви изкуствени нокти ползваш, защото аз имах едни които се счупиха след като изтрих лака с лакочистител?  Close
Виж целия пост
# 13
страхотни са... ама то така е всичко си е до фантазия и прецизност, аз уча рисуване(не на нокти де Simple Smile ), ама нищо не става а и много ми треперят ръцете. Страхотни са ти нещата, а и честно казано много хубави съчетания правиш като цветове и орнаменти.

Един въпрос, какви изкуствени нокти ползваш, защото аз имах едни които се счупиха след като изтрих лака с лакочистител?  Close
Благодаря. Grinning
Ползвам от най-простите и евтините(но лепилото имне става за нищо). Има из между тях съвсем фалшиви(като партиди) - ти явно на такива си случила. Аз имам здрави нокти, но единият ми нокът е сцепен. Така си ми е от малка, бил е възпален, и откакто се помня си лепя изкуствен нокът с възможно най-силното лепило. Няма никакъв проблем да си го отлепвам, защото нокъта ми все пак расте и изкуствения се вдига на горе Confused

Кате - ще чакам с нетърпение. Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
НАИСТИНА МНОГО ДОБРИ ИДЕИ!!!
Само дето няма майстор който да ги прави и на моите нокти, но.... поне ще се нагледам пък може и да сътворя нещо Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия