Какви да са кърпите за яслата- хавлиени или от хасе?

  • 1 255
  • 8
Скоро започваме ясла и ходих да питам какво точно ще ни искат. В списъка фигурират 20 броя кърпи. Една от сестрите ми ги показа- хавлиени, с размер около 25/40 см. Питах една приятелка, тя казва че те са купували кърпи от хасе и то с размер 30/30. Сега не знам какви точно да търся и къде? newsm78 Искат ни и 5 големи лигавника, 2 спални комплекта и т.н. Кажете ми вие какви кърпи им купихте и от къде?
А и още нещо се сетих- знаете ли какъв е режима в яслите, т.е. в колко часа закусват, обядват, кога ги слагат да спят, имат ли предиобедна и следобедна  закуска? Моля ви, майчета, разкажете кой каквото знае!
Виж целия пост
# 1
Тук при нас има такива Фантастико в "Сухата река" има такива кърпи.Предполагам, 4е и някъде до вас в Фантастико ще ги има.
Виж целия пост
# 2
 20 бр. кърпи??? За какво са им толкова много? На нас ни искат три. Ами щом са ти показали хавлиени, купувай хавлиени. А и спални комплекти ви искат #Crazy Леглото поне нали е от там Rolling Eyes
 Извинявай, сигурно не ти е до шеги, ама това със спалните комплекти...
Виж целия пост
# 3
Предполагам,че след като искат 20,им трябват за да бършат детето след хранене.В такъв случай от хасе са по-удачни (друг е въпросът,че не би трябвало да искат.
А за това:
А и още нещо се сетих- знаете ли какъв е режима в яслите, т.е. в колко часа закусват, обядват, кога ги слагат да спят, имат ли предиобедна и следобедна  закуска? Моля ви, майчета, разкажете кой каквото знае!

Различни са часовете за хранене и сън в различните ясли.Предиобедни и следобедни закуски има навсякъде.
Виж целия пост
# 4
на мен ми поискаха 2 хавлиени кърпички и толкова,
чак спални комплекти,
другото е памперси и дрешки за преобличане и вероятно като я оставя
и да спи там ще трябва и пижамка.
това искат при нас.
Виж целия пост
# 5
хавлиени от най-малките .на нас ни искаха по 5 броя на дете, ама аз занесох общо 8 (бях купила във всички цветове и така ги подредих като дъга, че чак не ми се даваха  Embarassed Embarassed Embarassed)
Виж целия пост
# 6
На мен ми казаха 6 хавлиени кърпи и 6 лигавника  Grinning..
Виж целия пост
# 7
На 18 ще тръгнем на ясла. Не сани казали още какви кърпи ще трябва да се купуват. Разбрах само ,че ще ни вземат по 10 лв такса за да купят лигавчета и нощници за детето. Говоря за Бургас ясла №3
Виж целия пост
# 8
Нашите са от хасе. -30на30см.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия