бирена мая??

  • 1 896
  • 8
някой от вас пил ли е бирена мая и как му подейства? Имам впредвид промени в апетита или теглото да сте забелязали??
Виж целия пост
# 1
Аз не съм пила,но моя приятелка пи и напълня Confused-не зная,може би при всеки е различно Thinking
Виж целия пост
# 2
Пиех навремето, когато ме друсаше пубертета - заради пъпките, много ми помогна. Не съм забелязала някакви странични ефекти, като напълняване Blush
Виж целия пост
# 3
Пия в момента като хранителна добавка заради кърменето. Пила съм и преди от време на време да си изчистя организма, много добре да се отразява и на кожата. Знам, че някои казват, че напълняват от нея, но аз не съм.
Виж целия пост
# 4
Баткото като беше на около две години и много измършавях  Rolling Eyes
Бях на диета за напълняване и наред с изчислените калории,които поемах на ден, пих и ударна доза бирена мая на хапчета обаче.
На етикета си пишеше наистина за старческо отслабване и детско недохранване  Joy hahahaсамо ме бъзикаха от коя категория съм hahaha Joy hahaha
В крайна сметка за две седмици качих  4кг /при шест регламентирани по час и меню хранения/.
Свърши ми отпуската и взех нормално да си хапвам, но продължих доста време близо два-три месеца с бирената мая.
Не стига че не напълнях, ами и тези 4 кг постепенно изчезнаха  Crossing Arms
А какви надежди за промени залагах ...напълнях чак сега като забременях
 Rolling Eyesтака че, колкото и да си е до организъм, не вярвам да напълнееш само ако пиеш бирена мая

Виж целия пост
# 5
Пила съм, но не напълнях Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Днес влязох в една аптека да си търся бирена мая за косопада ми и аптекарката веднага ме предупреди,че действа много добре на организма, но се възбуждал апетита и се качват килограми-така че не посмях, но....всеки си знае
Виж целия пост
# 7
и аз точно за косопад си взех едни хапчета и гледах че съдържат предимно бирена мая. Но май няма да надебелея ами ще отслабна защото от тях нямам никакъв апетит
Виж целия пост
# 8
Редовно си я пийвам аз. 4-5 таблетки дневно в продължение на месец, после правя месец почивка и пак. Адски ми помага, понеже работя при много динамична атмосфера и стресови ситуации, постоянно пътувам, нямам време да се сетя да ям  Rolling Eyes и съм всичко на всичко 47кг, а съм вече на 34 и не мисля, че това тегло е оптимално за възрастта ми. Наистина усилва апетита. Определено може да качиш килограми, но не драстично. Затова пък укрепва имунната система, прави я устойчива на болести и пречиства кръвта. Косата и ноктите ми започват да растат и освен това забелязвам, че са по-здрави, когато я пия. Плюсовете за мен специално са повече от минусите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия