кърмене и спорт?

  • 571
  • 7
 Hugмоля ви-може ли вече да спортувам-50 лицеви опори на ден-напр. като още кърмя?Исках да напиша коремни преси...
Виж целия пост
# 1
Hugмоля ви-може ли вече да спортувам-50 лицеви опори на ден-напр. като още кърмя?
Мисля, че при кърменето не бива да се товарят гръбните/гръдните мускули Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
И аз знам, че натоварването не е препоръчително, пък и като се сетя колко уморена и скапана се чувствах...
Виж целия пост
# 3
мисля че няма проблем, но задължително голяма загрявка, най вече на гърба, аз правя гимнастика на синди и съм много доволна, и аз кърмя и то доста активно
успех
Виж целия пост
# 4
Аз докато кърмих веднъж отидох на каланетика и явно се претоварих,защото ми намаля много кармата,но само от лявата гърда!
Моят съвет е да почакаш докато спреш да кърмиш!
Виж целия пост
# 5
От акушерка знам, че не трябва да се спортува активно заради мравчената киселина, която се отделя от мускулите, но само при силното им натоварване.Т.е. лека гимнастичка може, но чак пък лицеви опори newsm78
Виж целия пост
# 6
от къде да си сваля гимнастиката на Синди? Моля помогнете мами. Свалих си тази страхотната гимнастика, но искам и тази на Синди Hug
Виж целия пост
# 7
Вече повече от 6 месеца спортувам и кърмя активно.Мога да заявя съвсем искрено и от собствен опит,че не намалява кърмата от спортуването -поне при мен е така.Чувствам се страхотно. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия