Фликсотид 50 инхалер за деца

  • 2 739
  • 5
НЗОК утвърди процедура по разрешаване предписване, отпускане и заплащане на лекарствения продукт Фликсотид 50 инхалер за деца на възраст от една до четири години включително, който не е включен в позитивния лекарствен списък, влизащ в сила от 01 септември 2006г.
   За повече информация родителите на децата, ползващи лекарствения продукт Фликсотид 50 инхалер могат да се обърнат към Районната здравноосигурителна каса по местоживеене. Мога да я дам и аз, ако има интерес.
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е на 5г. и 8м. и ползваме фликсотид 50 инхалер. Извини ме, но би ли ми обяснила какво значи това.Ще го взимаме ли пак безплатно от касата или не. И това че тя е над 4г.....значи ли нещо? Ох...май нищо не съм разбрала...извинявай!!!!
Виж целия пост
# 2
Явно няма да можете да го вземате безплатно ЗА СЕГА. . Ще се отпуска само за деца до 4г. включително, т.е навършилите 5г. няма да имат това право.
Виж целия пост
# 3
Баси смотаната държава!!!
Аз не го ползвам, просто се възмъщавам за пореден път от разни деления...
Виж целия пост
# 4
Има ли в интернет публикуван списък с лекарствата които влизат или отпадат?
Виж целия пост
# 5
Моят син е на 1 год. и 7 месеца и преди седмица започнахме лечение с Фликсотид 50 инхалер. Много ще съм ти благодарна за информация относно това каква е процедурата по заплащането на това лекарство от НЗОК. Нашата педиатърка каза, че това е сложна процедура и че не всички, които имат нужда биват удобрени от НЗОК, като не се знае какви са критериите за това. Благодаря предварително за информацията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия