Здравейте

  • 678
  • 2
От извесно време чета тук...
И аз искам бебе... Grinning Grinning Grinning
Преди четири месеца преживях спонтанен аборт. Това не мога да го опиша, който го е преживявал си има представа от ужаса и отчаянието, стана от първия път, преди години имах още една бременност, която прекъснах по желание /20 годшшна/.
Та така едвам изчаках трите месеца, в които трябваше да се пазим и сега пак на есен с песен и надеждата да стане скоро ако вече не е станало... preggo чакам на 02.09 гадния М, хич да не идва дано...
Та така исках само да ви кажа Здрасти, щях да го направя в седмичната тема видях, че си пускате такава, но там има доста мнения и реших да пусна отделна.
Съжалявам ако поста ми е объркан...
Виж целия пост
# 1
Здравей и добре дошла  bouquet!
Аз преживях същото преди 3,5 месеца, други момичета и те. Но не се отчайваме, даваме си кураж една на друга, радваме се искрено на всеки нов положителен тест.
И заповядай в седмичната тема - точно там е мястото на подобни разговори Hug.
Виж целия пост
# 2
Здравей, аз преживях същото, но спонтанния беше преди година и сега година по късно- все още бебе няма. Обаче скоро открих момичетата от форума и научих много неща, така да се каже доста ме информираха за което много им благодаря  bouquet сега само ги чета но смятам скоро да стана по активна и в писането.изобщо не искам да отчайвам никого с тази година и нещо без бебе при мен имаше много други фактори- отчуждаване след вече втория аборт , много нощни смени и дълго работно време и т. н. Сега преди 2 дни пак - разочарование - М , обаче другия месец вече ще стане, сигурна съм,не се отчайвай . А между другото вече е 9-ти ако влезеш тук кажи дойде ли М и ако не едно голямо честито ако е нищо, другия месец сме ние Grinning pregnant newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия