Приставка за преса за коса

  • 1 057
  • 6
Преди време со купих преса за коса -> PHILIPS с керамични приставки и съм много доволна Simple Smile Има доста проставки,но една от тях не знам за какво се използва newsm78 Разпитвах проятелки,но така и неразбрах и питам Вас дали знаете за какво служи

Приставка
Виж целия пост
# 1
Като я сложиш не духа ли топъл въздух както тези сушоари- четки 2 в 1. Аз имам такъв. Но незнам дали тази ще духа топъл въздух. Peace
Виж целия пост
# 2
Ами с тази приставка се правят леки чупки без да стават на отделни кичури.Т.е. нещо като разресана навита коса/ама обяснение направих/.Успех Peace
Виж целия пост
# 3
тая приставка може да я ползваш за извиване на краища и бритон. Горещ те съветвам да не си увърташ много пъти косаъа около нея защото аз имах един случай в който и до ножица се стигна  Embarassed
Виж целия пост
# 4
а можеш ли да кажеш колко струва тази преса, защото и аз трябва да си купувам някаква преса, а тази ми хареса на външен вид... А да и дали си доволна? Grinning Grinning Grinning Мерси предварително
Виж целия пост
# 5
Веднъж се излъгах да я ползвам и сто пъти съжалих.така ми се оплете в тва косата,че неможах да го развия 20 мин и накрая поигра и ножицата. ooooh!
Виж целия пост
# 6
а можеш ли да кажеш колко струва тази преса, защото и аз трябва да си купувам някаква преса, а тази ми хареса на външен вид... А да и дали си доволна? Grinning Grinning Grinning Мерси предварително

Moята преса е същата като от тази на снимката...аз съм доволна от нея,с карамично покритие е и е с кълъф,много е  удобен...взех си я за 70_80лв не помня
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия