Кои са цветовете на есен-зима 2006?

  • 5 986
  • 71
Момичета, кажете какви са модните тенденции, че с това бебе съвсем излязох от час  baby_neutral
Нещо като оранжево и кафяво ми се върти, обаче се моля да не съм права, че 1/ не ми ходят и 2/ миналата зима ми писна това умряло кафяво навсякъде  Close
Виж целия пост
# 1
това което аз знам :

Златно
Сребърно
Лилаво(по-скоро ТЪМНО лилаво)
Черно


На мен пък ми е интересно за цветовете на косите кое ще е ХИТ,не че е от голямо значение,защото като не ти отива.......Wink
Виж целия пост
# 2
Ами тук масово са заредили едно такова тъмно жълто (като горчица) по всички магазини - блузи, чанти, ръкавици, колани и т.н. Също и животински шарки. Наскоро видях снимка на Виктория Бекъм с такава туника. Казват и за червеното че щяло да е на мода и есента.
Виж целия пост
# 3
Червеното, ако е на мода ще умра от кеф...обожавам го направо!  Heart Eyes Аз харесвам и кафяво. Добре ми стои. Виж жълтото....  Stop
Виж целия пост
# 4
Червеното, ако е на мода ще умра от кеф...обожавам го направо!  Heart Eyes Аз харесвам и кафяво. Добре ми стои. Виж жълтото....  Stop

И аз много обичам червено.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Бяло, черно и сиво....в последния бр. На Максимум са изредени тези цветове като модни тенденции...
Виж целия пост
# 6
Черно и бяло. Тази пролет в  Амстердам и Лондон всичко беше в тези цветове по витрините . И като се има предвид, че тук тенденциите се забавят сда сезона, предполагам и аз ,че ще е черно и бяло. Такива неща предимно видях и в Бети Баркли,като че ли и в Дика мернах подобна колекция.
Виж целия пост
# 7
Ами тук масово са заредили едно такова тъмно жълто (като горчица) по всички магазини - блузи, чанти, ръкавици, колани и т.н. 

 Sick ужасен цвят
Виж целия пост
# 8
http://www.fashiontrendsetter.com/content/color_trends/pantone_fall06.html
Виж целия пост
# 9
Според мен тези цветове ще закъснеят,докато дойдат- няма да са за тази есени-зима.
Виж целия пост
# 10

Мисля, че златното и животинските шарки найстина ще са актуални, което е супер защото аз много ги харесвам.
А относно косите, последно четох на Митко Дамов едно интервю, че много актуални ще са  плътните цветове от кафявата гама. newsm10
Виж целия пост
# 11
Златно, червено , пурпурно - различни нюанси на лилавото, руби ред
Виж целия пост
# 12
Лилавото е добре. Сиво и кафяво не ми се носят, и без това идва най-мрачния сезон на годината - ноември и декември Confused Иска ми се една цветна шарена зима в ярки тонове Hug
Виж целия пост
# 13
 GrinningИ аз съм за червеното много го харесвам ,пък ми и стои добре Embarassedаман от това кафяво Grinning
Виж целия пост
# 14
Прави ми впечатление , че определено са златисто и сребристо , лилаво , кафяво, комбинация черно/бяло .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия