Ако бях мъж...

  • 3 586
  • 69
Чандра пита в една друга тема дали някой ще се осмели да пусне подобен въпрос. Е, пускам го...
Виж целия пост
# 1
Какво АКО беше,малко като мечта звучи Wink
най-вероятно едно  "  ?  " си изпуснала  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
 Mr. Green Аз съм пускала такава теми пред мноооого време.

Мисля, че би ми било скучно да съм мъж.  Thinking
Освен в секса, разбира се.
Виж целия пост
# 3
Пази боже! Като знам какво мисля за моя тежко ми, ако някой мисли същото за мен Mr. Green
Виж целия пост
# 4
аз ще съм доволна  Mr. Green
какво им е на мъжете - работа, вкъщи, работа, вкъщи и толкова
преди това - училище, вкъщи, казарма и хоп - щастливо женени  Party
Виж целия пост
# 5
Ако бях мъж не бих си ровила постоянно в панталоните-да ги питаш какво се търсят там дали си мислят че ще го изгубят? newsm78
Виж целия пост
# 6
Бих казала само ; Добре, че НЕ съм мъж! Mr. Green
Виж целия пост
# 7
нямаше да правя това newsm79 newsm28 1ironing washи това hangопс и 1dishes Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Чандра пита в една друга тема дали някой ще се осмели да пусне подобен въпрос. Е, пускам го...
Laughing с теб щяхме да сме ходили заедно в казармата и да сме имали поне едно общо (платонично) гадже  Wink И изобщо бихме били едни платоници и трубадури  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Чандра пита в една друга тема дали някой ще се осмели да пусне подобен въпрос. Е, пускам го...

Ей така като започнат жените значи... Искам съвсем отговорно да ви кажа, че никак не е лесно да си мъж. Отговорността върху плещите е огромна защото ние се пънем да изкарваме пари и колкото и да се правим на отворени и не го признаваме си ни е страх да не можем да издържаме семейството и да ни се смеят хората когато ни напусне жената. Вижте какво откровение само извадихте от мен. Не казвам, че да си мъж е лошо, но всеки медал има две страни. Ние сме силният пол и ние сме мъжете, но не трябва да забравяте, че понякога и нашият живот е кофти.
Виж целия пост
# 10
Щях сигурно да съм футболист...харесва ми този спорт но в мъжкия му вариант, затова ... Grinning
Виж целия пост
# 11
нямаше да правя това newsm79 newsm28 1ironing washи това hangопс и 1dishes Mr. Green

Ако си моя мъж щеше.  Laughing

аз ще съм доволна  Mr. Green
какво им е на мъжете - работа, вкъщи, работа, вкъщи и толкова
преди това - училище, вкъщи, казарма и хоп - щастливо женени  Party

 Tired Ужасно скучно.
Виж целия пост
# 12
Чандра пита в една друга тема дали някой ще се осмели да пусне подобен въпрос. Е, пускам го...

Ей така като започнат жените значи...
Ааа Жоро, за друго иде реч  Peace
Литература по въпроса например "Дневникът на един прелъстител" от Киркегор
За ей такива мъже...за ей такова омайване на жени става въпрос...като как точно бихме  Flutter
Виж целия пост
# 13
Хахаха, хубава книга.
Не пречи и да си жена, обаче, пак може човек да си я ползва.
Виж целия пост
# 14
А аз като една жена  Laughing пропуснах да спомена отношението ми към жените от позицията на мъж, но със сигурност щях да съм романтик, нежен, кавалер, сериозен, вдъхващ отговорност и истинско мъжко присъствие МЪЖ... bowuu

Така като се описах, да взема да се омъжа за себе си  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия