знаете ли нещо за него...

  • 857
  • 10
Мами, чували ли сте нещо за проф. Г. Даскалов от СУ? Предстои ми изпит при него след около една година. Има някакви не много добри слухове за него.  ThinkingКакво мислите за него?
Виж целия пост
# 1
ти чувала ли си за малката и голямата секира?
аз се явявах при малката - преди доста време, жива съм и въобще не си и спомням кой късал и кой не. в нашата специалност имаше и доста други дето искаха да постигнат славата на секирите и то с успех.
не се занимавай с глупости - изпити, преподаватели.....толкова бързо отминава и после разбираш какво хубаво време е било, пък си се кахърил за разни ей такива дето си избиват комплексите върху студентите /в повечето случаи вълху студентките  Wink/
Виж целия пост
# 2
Абе, знам че е така, но... Шубето е голям страх. Преди време се явявах на изпит при един преподавател (няма да споменавам имена, беше от същата катедра). Къса ме 4 пъти и най-накрая се явих отново и ми писа отличен. (Само да вмъкна никога не съм била бележкарка) Искам да си взема изпита безпроблемно, но те обикновено държат да им купуваш книгите, а неговите никак ама никак не са  евтини  Crazy
Виж целия пост
# 3
, но те обикновено държат да им купуваш книгите, а неговите никак ама никак не са  евтини  Crazy

Да, почти всички са така. Не можеш ли да вземеш учебник назаем?
Аз почти винаги ползвам ксерокскопия.
Виж целия пост
# 4
Никой от колегите не си ги е купил Embarassed Може би и те мислят като мен. Освен това аз работя и нямам време за лекцици  Embarassed Имам разработени въпроси, но не и книгите му!!!
Виж целия пост
# 5
В библиотеката няма ли ги? Ксероксите в СУ не са евтини ама пак е по-добре.
(аз от известно време карам и без карта за библиотека - оставям лична карта, копирам, връщам)
Виж целия пост
# 6
Ще ти кажа нещо от личен опит. На слухове вярвай толкова, колкото да си имаш едно на ум. Не повече. Аз завърших ИУ-Варна. И тук си имаше секири и брадви. И тук си имаше слухове за този и онзи преподавател. И аз като теб работех и учех едновременно. Преодоляват се тези неща, спокойно. Ти гледай да се подготвиш за изпита както трябва и всичко ще бъде наред  Peace
Що се отнася до книгите, които ти трябват- кажи кои са? Може някой тук във форума да ги има и да ти даде да си копираш. Или пък се поразтърси от колеги от по-горните курсове. Знам ли...
Виж целия пост
# 7
Българо-югославски политически отношения 1944-1945. С., 1989.
2.    Драмското въстание 1941. С., 1992.
3.    Българите в Егейска Македония-мит или реалност. С., 1996.
4.    Участта на българите в Егейска Македония 1936-1946. С., 1999.
5.    България и Гърция: От разрив към помирение 1944-1964. С., 2004.
6.    История на Отечествената война на България. Т. 4 1944-1945. С., 1984 /съавтор/
7.    Македония. История и политическа съдба. Т. 3. С., 1998 /съавтор/
8.    Национално-освободително движение на македонските българи 1878-1944. Т. 4. С., 2003.

Виж целия пост
# 8
Малеееееее, много нещо бре! Айде, ако има някой да помага!
Виж целия пост
# 9
И по-лошото е, че само първите две книги успях да ги намеря НА СТАРО - по 15 лв. едната, а от другите и помен няма по Славейков или антиквариати. И направо полудявам от яд. Имам лекции, но НЕ! Трябват книгите!!!  #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Не е лека твойта...
Тез най-ги мразя - бухат книги като невидели из конспекта.
За съжаление не мога да ти помогна с намирането, но ти желая успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия