Дайте мнения за марка BONDI

  • 590
  • 6
Разбрах че имат два магазина.....единият за нови колекции....другият за аутлет...ако някой е пазарувал дрешки от тази марка.....да сподели заслужава ли си Simple Smile и горе долу какви са цените Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Хубави са, да. На мен малко бебешки дизайни ми идват. Или поне тези, които съм гледала. Кольо има тениска Бонди за 16 лв. от Пакостник. Нищо особено. Ишлеметата са доста по-добри.
Цените не са ниски.
Виж целия пост
# 2
Дрехите са немски,не са евтини,но са качествени.Магазина,който знам е на бул.Черни връх
Виж целия пост
# 3
Хубави са, да. На мен малко бебешки дизайни ми идват. Или поне тези, които съм гледала. Кольо има тениска Бонди за 16 лв. от Пакостник. Нищо особено. Ишлеметата са доста по-добри.
Цените не са ниски.

Аз също мисля така малко са скъпички за същите пари могат да се намерят по-хубави ишлемета.
Дрехите са немски,не са евтини,но са качествени.Магазина,който знам е на бул.Черни връх

Магазина вече го няма на Черни връх.[/b]
Виж целия пост
# 4
Аз ги видях в сп."9 месеца"....има телефон и адрес някъде около 5-те кющета
Виж целия пост
# 5
Магазина е на ул.Доспат /срещу градинката на баня Мадара/,но през юли имаше тотална разпродажба на Бонди и продавачката каза,че повече няма да ги предлагат.Но дали е така не знам!
Виж целия пост
# 6
Днес бях на ул. Доспат. Магазинчето още е там и на витрината пише Bondi - OUTLET.
Нямах време и не съм влизала. Беше отворено, имаше дрешки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия