Колко струват червилата на Мейбълин?

  • 1 007
  • 9
Колко струват червилата Water shine (не съм сигурна дали се пише така) на Мейбълин и тези на Лореал, които рекламират в момента, пак нещо си shine, ама как ви го обясних, ужас? Момичета, ако сте използвали такива червила какво е мнението ви за тях?
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм Мейбълин - около 10 лева. Не съм възхитена.
Виж целия пост
# 2
Ползвала съм Мейбълин - около 10 лева. Не съм възхитена.
И аз. Даже са ужасни. Далече са от рекламата.
Виж целия пост
# 3
Много съм доволна от тези на Мейбълин Flutter, струват около 10 лева, за Лореал нямам инфо Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм и двете - на "Лореал" са много по-добри! Към 18 лв. им е цената обаче.
Виж целия пост
# 5
Наистина са 10-тина лева, но и според мен не струват. Много хубаво миришат и наистина блестят, но дотук много са нетрайни (ама ужасно много).
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 7
Мейбълин като за 10лв са хубави червила, но Лореал са класа над Мейбълин, а и наистина са 16лв!
Виж целия пост
# 8
9 лв. - за "Мейбълийн" - доволна съм. Като сложа молив под червилото /изцяло, не само като контур/, издържа поне по 5-6 часа.
На Л`Ореал ползвам в момента един стик, с течно червило е обаче /излиза през едни малки порички на тампончето на върха на стика/ - не съм очарована. Очаквах повече за 16-те лв., които платих.
Виж целия пост
# 9
Лореалското ми червило е от серията Glam Shine, но не е теченото, а в патронче и ми е най-вървежното червило! Плътно, но бляскаво и трайно, наистина е супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия