Идея за мормона

  • 11 141
  • 289
При положение, че си такъв пич и баровец, че да можеш да си позволиш двуцифрено число жени (вървящо към трицифрено) смятам, че е съвсем редно да си правиш забава. Жените няма как да не ревнуват. На мястото на мормона бих ги затворил в помещение с камери и бих гледал женски бой. Наградата за победителката е секс, а другите да чистят и да готвят после. Другата седмица - нов мач.
Виж целия пост
# 1
Още идеи от мен:

Виж целия пост
# 2
 Голяма забава ще падне няма спор ... На това му казвам пълно семейно щастие !
Виж целия пост
# 3
Аз пък ако съм в твоя "харем", ще се наговоря с всичките ти жени да те затворим САМ в стаята с камерите и да ти гледаме сеира няколко дена.

Ако си послушен - наградата ще е разрешение да измиеш чиниите и после да ни направиш по един масаж на всички.
Ако се представиш добре, може да получиш и малко секс, но без да се стига до край, че да не се глезиш.. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Жоре, доста ти е развинтена фантазийката,май ? Ама тия жени, дето ти се лепят са само в сънищата ти, ми се струва на мен.Има ли изобщо някой, който да ти вярва на измишльотините?
Виж целия пост
# 5
Аз пък ако съм в твоя "харем", ще се наговоря с всичките ти жени да те затворим САМ в стаята с камерите и да ти гледаме сеира няколко дена.

Ако си послушен - наградата ще е разрешение да измиеш чиниите и после да ни направиш по един масаж на всички.
Ако се представиш добре, може да получиш и малко секс, но без да се стига до край, че да не се глезиш.. Mr. Green

Баси, точно това исках да напиша!
Виж целия пост
# 6
Баси, точно това исках да напиша!

Олеле...ако се случим в един харем с теб..жална му майка на господаря  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз пък ако съм в твоя "харем", ще се наговоря с всичките ти жени да те затворим САМ в стаята с камерите и да ти гледаме сеира няколко дена.

Ако си послушен - наградата ще е разрешение да измиеш чиниите и после да ни направиш по един масаж на всички.
Ако се представиш добре, може да получиш и малко секс, но без да се стига до край, че да не се глезиш.. Mr. Green

И после малко ще попикаете прави, нали? Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз пък ако съм в твоя "харем", ще се наговоря с всичките ти жени да те затворим САМ в стаята с камерите и да ти гледаме сеира няколко дена.

Ако си послушен - наградата ще е разрешение да измиеш чиниите и после да ни направиш по един масаж на всички.
Ако се представиш добре, може да получиш и малко секс, но без да се стига до край, че да не се глезиш.. Mr. Green

блестяща както винаги!  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Жоре, доста ти е развинтена фантазийката,май ? Ама тия жени, дето ти се лепят са само в сънищата ти, ми се струва на мен.Има ли изобщо някой, който да ти вярва на измишльотините?

Не съм аз мормона бе, чедо. Нямам толкова пари. Иначе нали се сещаш - кеф ти Визаж кеф ти Джей Моделс забравяме за проблемите.

Измишльотините са реални и се случват днес, в най-демократичната страна на света. Е на това му викам аз демокрация - 70 жени и всичко е точно. Да има конкуренция за да може услугите да са на ниво.
Виж целия пост
# 10
Баси, точно това исках да напиша!

Олеле...ако се случим в един харем с теб..жална му майка на господаря  Mr. Green

Дай си снимката и ще видим дали заслужаваш такова внимание. Grinning
Виж целия пост
# 11
И после малко ще попикаете прави, нали? Grinning

Не, миличък...пак си мислиш за мъже ти:)
После ще ни направиш по една прическа...ако още си жив може и маникюр:)

Дай си снимката и ще видим дали заслужаваш такова внимание. Grinning

А искаш ли да ти дам снимка на господаря, от когото ще трябва да ме отнемеш първом?
Хайде недей да слагаш тигана преди да си хванал рибата:)
Виж целия пост
# 12
Да има конкуренция за да може услугите да са на ниво.
Абе, то конкуренцията е хубава работа, ама при оная демокрация ако 50% от жените му тръгнат да се развеждат и да искат издръжки, едва ли ще е толкова пич и баровец. С Визаж и Джей моделс по-тънко някак ще минеш... hahaha
Виж целия пост
# 13
И после малко ще попикаете прави, нали? Grinning

Не, миличък...пак си мислиш за мъже ти:)
После ще ни направиш по една прическа...ако още си жив може и маникюр:)

Дай си снимката и ще видим дали заслужаваш такова внимание. Grinning

А искаш ли да ти дам снимка на господаря, от когото ще трябва да ме отнемеш първом?
Хайде недей да слагаш тигана преди да си хванал рибата:)

Признаваш, че имаш господар (евала на него, здрава ръка човек) и фантазираш ти да доминираш. Ето как ще му изневериш - хвани си някой гей да си правите маникюрчета а дотогава слушай какво казва мъжа ти и чисти по-честичко. Grinning
Виж целия пост
# 14
Да има конкуренция за да може услугите да са на ниво.
Абе, то конкуренцията е хубава работа, ама при оная демокрация ако 50% от жените му тръгнат да се развеждат и да искат издръжки, едва ли ще е толкова пич и баровец. С Визаж и Джей моделс по-тънко някак ще минеш... hahaha

Няма интелигентен човек, който да не знае как да си скрие парите от данъчните така, че жените да не вземат повече от някой друг долар за курс по отслабване. Аз например съм се подсигурил и при развод нали се сещаш какво ще стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия