Къде държите негладените дрехи?

  • 4 752
  • 110
Признавам си с ръка на сърцето, че мразя да гладя и докато се навия, се натрупват купчини прани, но негладени дрехи.
Как решавате този проблем? Къде ги държите, за да не се изцапат междувременно и да не стоят грозно?
Виж целия пост
# 1
И аз хич не обичам да гладя Blush но и пералнята не мачка толкова дрехите... Прибирам ги по местата им и гладя нещо, когато му дойде времето за обличане Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Тъй като не гладя,всички ги държа на едно място-в гардероба.Ако на мъжо му се прище да глади-глади се преди обичането.
Виж целия пост
# 3
След като ги взема от простира, ги сгъвам и ги оставям на един шкаф в спалнята.А иначе, ужасно ме мързи да гладя Laughing
Виж целия пост
# 4
В един кош, беше подарък преди време към 2 праха Persil.
Виж целия пост
# 5
Как изглежда?
Виж целия пост
# 6
Или на табуретката или ги прибирам в гардероба и ги гладя като ми потрябват  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7



Виж целия пост
# 8
по местата. преди да се облече се глади, ако се налага.
Виж целия пост
# 9
В детската на табуретка и ги гладя като се посъберат. Иначе аз обичам да гладя  1ironingзащото сядам и си пускам музика или гледам телевизия .
Виж целия пост
# 10
Гладя само нещата, които обличаме в конкретния ден и то ако се налага. Бельо, чаршафи и тем подобни не гладя. Така че нещата си стоят по местата в гардероба или скрина, докато не им дойде времето за обличане.
Виж целия пост
# 11
 Прибирам ги по местата им в гардероба. Нямам време и желание да гладя всичко на куп. Вечер или сутрин(ако ме е домързяло вечерта) гладя нещата за обличане. В събота и неделя ако съм настроение изглаждам няколко комплекта с дрехи за през седмицата. Чаршафи и хавлии не гладя.
Виж целия пост
# 12
 На масата за гладене . Пера , съхнат и веднага гладя всичко... никога не свършва...
Виж целия пост
# 13
Имам едни цветни пластмасови торби (не знам как да ги опиша) и там слагам неогладеното пране и после в дрешника. Жената, която идва да чисти в къщи, глади една голяма част от дрехите и най-вече чаршафите и нашите дрехи, а аз в останалото време гладя дрехите на децата и някоя друга наша дреха, ако ни трябва спешно. По принцип аз обичам да гладя, да простирам и да пускам пералня.
Виж целия пост
# 14
И аз така.
 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия