какъв термус или кутия използвате?

  • 1 457
  • 13
интересуваме такъв , който максимално дълго да задържа температурата за разходки навън.

какво мислите за кутиите на  Авент?
Виж целия пост
# 1
аз използвам най-обикновен термус - made in china. не съм ползвала точно кутиите на avent, но всичко друго тяхно което съм ползвала е страхотно - помпа и магични чаши
Виж целия пост
# 2
Аз съм пък съм с най-обикновена кутия от стериопор, облечена отвън, на Canpol baby е, струваше 6-7лв. и съм си доволна Peace
Виж целия пост
# 3
Термусът ми излезе много сполучлив- от Метро, "Метеор" е. Имаше различни размери, моят е 500мл. (но хваща повече). Ползвала съм го от първата разходка на бебето и досега (значи има 1 година стаж поне). Много е удачен, защото е метален, отвътре няма стъкло и ако вземеш да го изтървеш не се чупи. Държеше ми водата гореща почти 24 часа. Цената му е около 11лв. Иначе тия без стъкла вървят по 37-40лв. Термобокс не ми е трябвал.
Виж целия пост
# 4
Термусът ми излезе много сполучлив- от Метро, "Метеор" е. Имаше различни размери, моят е 500мл. (но хваща повече). Ползвала съм го от първата разходка на бебето и досега (значи има 1 година стаж поне). Много е удачен, защото е метален, отвътре няма стъкло и ако вземеш да го изтървеш не се чупи. Държеше ми водата гореща почти 24 часа. Цената му е около 11лв. Иначе тия без стъкла вървят по 37-40лв. Термобокс не ми е трябвал.
И ние имаме такъв, ползвахме го миналото лято и скоро открихме, че е ръждясъл отвътре. Явно такъв ни бил късмета! Sad
Виж целия пост
# 5
Аз ползвах термобокса на Авент. Ама и той е стеропор, облечен с шаренка мушама, да не мислите че като е маса пари е по-различен от другите. Иначе върши работа. Зимата издържа около 2-3 часа, а лятото не пропуска топлина около 5-6 часа. Имам двойния и сега като порасна слагам вътре и бутилка с мин.вода, и разни сокчета се събират. Предимсво пред другите е, че е по-широк.
Виж целия пост
# 6
Аз бях взела термос на Chico-много съм доволна,задържа температурата на водата около 7-8 часа.Много е удобен,вярно по-скъп е,но определено си заслужава парите. Peace
Виж целия пост
# 7
Аз бях взела термос на Chico-много съм доволна,задържа температурата на водата около 7-8 часа.Много е удобен,вярно по-скъп е,но определено си заслужава парите. Peace
А колко вода събира?
Виж целия пост
# 8
имам някакъв термобокс, но така и не съм го ползвала. петра беше изцяло кърмено бебе, вода и сокове отказа, така че си виси  на склад. все пак термообоксът събираше 2 шишета х 260 мл. със сигурност. струва 8 кинта в щъркел.
Виж целия пост
# 9
Ползвах този:http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1785
Доволна съм.
Виж целия пост
# 10
Ако имаш възможност отиди до Ramstor - Западен парк - от там си купих за 10 лв 750 мл, изцяло метален държи точно 24 часа
Виж целия пост
# 11
аз съм с чико didkec събира ок.900 мл., но удобството му най-вече е в 2та  пластмасови контейнера който побира вътре-върши ми страхотна работа за по-дълги пътувания
Виж целия пост
# 12
аз имах някога термобокси бях май доволна -сега се чудя какво да взема newsm78
Виж целия пост
# 13
Кутия не съм ползвала.
Ползвах малък термос на Самсунг, много бях доволна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия