Къде е преместен магазинът на Kanz?

  • 559
  • 5
От няколко месеца магазинът на Kanz в ЦУМ го няма - на неговото място има друг детски магазин. Някой знае ли дали е преместен и къде?
Виж целия пост
# 1
От тези дрехи продават и в Овча Купел в Търговския център , магазин Пакостник , на 2 етаж
Цените там на тази марка са доста по-ниски от другите магазини в центъра
Виж целия пост
# 2
Мерси! Можеш ли да ми обясниш как се стига от там.
За официалния магазин никой ли не знае? Търся една конкретна грейка от този магазин, защото миналата година купих зимно яке и панталон от там, тази година якето все още става на дъщеря ми и искам да й купя същия панталон, за да са й комплект.
В сайта им има някакъв адрес в Гео Милев, но вероятно е офис. В понеделник ще звъня и там.
Виж целия пост
# 3
Автобуси 102 и 11 спират точно там
Виж целия пост
# 4
Фукле, "Пакостник" се намира на ъгъла на "Обиколна" и "Монтевидео" - в Търговския център. Много е лесно. Ако искаш, най-добре им звънни по телефона преди да отидеш, за да не се разкарваш напразно.

Kanz има и в магазин "От А до Я" в Люлин. Там се ходи лично, след 1 ром с кола  Mr. Green Щото може да се изнервиш. Но определено има хубави неща и там.
Виж целия пост
# 5
Мерси, Смърфи! Сега ставам и явно още не съм се събудила съвсем, щото доста се позамислих какъв е този ром с колА (демек циганин с автомобил), след който трябва да вървиш, за да стигнеш до магазина.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия