Що за образувание е това?

  • 931
  • 4
Честно казано, пиша тези редове и съм доста ошашкана...и...не знам какво да мисля.
Значи, от известно време маааалко под коляното ми около костта имам една подутина.
Нямам спомени да съм се блъскала някъде или удряла.
Отявлена синина няма-съъъъвсем лек нюанс някакъв.
На пипане е доста твърдо и боли.
Ако е от несъзнателен удар все пак-не би ли трябвало да мине за 5 6-7-8- дни?
Сега е едно такова....разлято....и твърдичко, и леееко топло.
Ох, всякакви мисли ми идат на главата....а май подлудих и мъжото Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 1
Нищо ти нЕма. Остави мъжО на мира  Naughty

Може би наистина си се ударила и не си забелязала. И на мен ми се е случвало.
Виж целия пост
# 2
Да не е липом бе, мацка? Аз имам такова. Предава се по наследство и ако е на място дето не пречи си го носиш с теб, ако ти пречи го махат без проблеми. Мастно образование е и на пипане е твърдо. Но пък мен не ме боли. Но виж брат ми имаше на главата и го махна защото го дразнеше и го болеше.
Виж целия пост
# 3
Айде да идеш на дофтор, а!  newsm78 може да е липом, може да е костно образувание, може да е възпаление на ципата, която обвива костта, може да са много неща повечето от които са безопасни, но трябва да ги види лекар. Ако ти се струва, че расте още в понеделник трябва да отидеш на ортопед. По принцип тези неща се оставят там където са докато не почнат да пречат.
Виж целия пост
# 4
Възможно е да си се ударила, без да помниш, примерно насън. Изчакай известно време и ако не мине отиди на ортопед, такова нещо само с преглед може да се диагностицира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия