Въпросче

  • 1 349
  • 18
 Rolling Eyesмомичета малко ме е срам да попитам Embarassed,ама!!!
Като съм чела по форума разбирам,че спермат...........са живи около 72 часа,но като пишкаш няма ли възможност да ги изпишкаш,и нищо да не стане? Blush
А,сетих се и нещо друго да попитам,при всяко имплантиране ли има леко зацапване или и това е индивидуално?
Мерси много и приятен уикенд на всички newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 1
Ами прочети си учебника по анатомия.
Пишка се от едно място, а бебетата се правя от друго.
Различни отвори са.
Освен това спермазотоидите живеят до пет дни.
Виж целия пост
# 2
Ако живеят до 5 дни защо тогава навсякъде пише,да се бебеправи през ден Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Бебеправи се през ден, когато има проблеми със спермазотоидите - намален брой, слаба подвижност и т.н., за да има време да се произведат нови и по-добри.
При млади, здрави мъже секс се прави всеки ден около средата на цикъла.
Аз лично така забременях на втория месец от опитите.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти Лали Grinning
Дано следващия месец има резултат,че се притесних вече и се чудя къде е проблема?
Може би и затова задавам глупави въпроси Sad
А преди да почнем да правим бебе и двамата ходихме да си направим изследвания и всичко беше ОК
Виж целия пост
# 5
От колко време правите опити?
Виж целия пост
# 6
 Вече 6 месеца и нищо.
Пробвам всичко,правя тестове за ОВ и меря БТ и пак нищо newsm45
Виж целия пост
# 7
На колко сте години? Редовен ли ти е цикълът? Тестовете за овулация положителни ли са? Имаш ли двуфазност на температурата?
Виж целия пост
# 8
Ами аз съм на 22,а мъжа ми е 29г. Цикъла ми редовен като часовник 28дни,а по повод тестовете бях писала и друга тема,че този месец и 5-те теста бяха с по 2чертички и неможах да разбера какво стана.
Момичетата бяха писали,че може би този месец може би съм нямала ОВ,но тогава защо са с 2 черти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Двете чертички бяха ли еднакви по цвят?
Виж целия пост
# 10
Ами като се замисля контролната беше малко по тъмна и докрая на всички тестове баха така
Виж целия пост
# 11
Трябва да са еднакви или тестовата да е по-тъмна, за да отчетеш положителен тест.
За пръв път ли правиш?
И температурата какво?
Виж целия пост
# 12
Не правя за първи път още като почнахме бебеправенето почнах с тестовете,
а температурата си се покачва от 36,05 до 36,09
Виж целия пост
# 13
Изследвай си пак пролактина.
Виж целия пост
# 14
Здравей Лали още на същия ден отидох,но от бързане забравих,че пролактина се изследва на 5ден от цикъла.Но нищо тези дни трябва да съм в ОВ и днес пак ще си купя тестове.Би ли ме посъветвала към кой да се насоча.
 Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия