Интересуват ли ви наистина подробности от живота на по-известни личности?

  • 1 838
  • 33
Това се чудя тези дни...

Вълнува ли ви наистина колко деца имат Бекъмови, дали и кога точно е родила Юлиана Кънчева, колко килограма е качила/свалила тази или онази вип (или псевдо=вип) персона...

Гледам постоянно такива теми, в които има много отговори - някой 'браво' или 'честито' и прочие, други - обстоятелствени...

Интересуват ли ви наистина подробности от живота на по-известни личности? Или се разписвате в такива теми за да стане лаф?
Виж целия пост
# 1
Не, май и не пиша в тези теми.
По би ме интересувало ако някой от форума чака четвърто дете, отколкото Бекъмка.
Виж целия пост
# 2
По би ме интересувало ако някой от форума чака четвърто дете, отколкото Бекъмка.
И аз тъй, но пък много хора се разписват в другите теми...
Виж целия пост
# 3
Много слабо.
Виж целия пост
# 4
Не. Много рядко отварям такива теми. Ако, обаче, тази личност ми е позната се интересувам.
Виж целия пост
# 5
Рядко и само на хора, които харесвам, любими изпълнители, актьори, но това е клюкарник, нали е за такива неща направен...
Виж целия пост
# 6
Темата за "Звездните компромати" обаче я преглеждам редовно.
Не пиша, но киризя.  Blush

Макар че пак - ако Бу е качила някое килце би ме заинтересувало повече отколкото Бритни.  Laughing
Виж целия пост
# 7
 Масово хората се интересуват, иначе нямаше да са толкова популярни подобни клюкарски телевизии, като Е! например (Американска е)  Wink
Виж целия пост
# 8
но това е клюкарник, нали е за такива неща направен...
Не оспорвам функцията на Клюкарника, въпросът ми е съвсем конкретен Grinning

4 отделни теми за раждането на детето на Пит-Джоли...някак...
Виж целия пост
# 9
Не, изобщо не ме интересуват.
Виж целия пост
# 10
Гласувах с много рядко. Не се разписвам в такива теми, защото няма какво ново да кажа. истината е, че рядко дори ги чета. Просто понякога няма друго за четене и си запълвам времето с такива теми.
Виж целия пост
# 11
Да, разбира се!Интересно ми е Crazy
Виж целия пост
# 12
Не, изобщо!
Виж целия пост
# 13
От време на време, и зависи за кого става въпрос.... имам малка страст към жълтото...
Виж целия пост
# 14
Никак. Някакси свързвам тези интереси с тийнейджърската възраст. Сега да ме накарат да чета някое от тези списания за звезди, където пише кой пръднал, кой...  - не, абсурд Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия