Детето си бърка в устата

  • 2 454
  • 17
От известно време Ния си бърка надълбоко в устата, чак почва да и се повдига, днес повърна малко. Може ли да е заради никнещи кътници, направо недоумявам!  Tired
Виж целия пост
# 1
и Марти прави така от известно време,въпреки че вече избиха кътниците.до повръщане не се е стигало,но почти.ще следя темата с интерес
Виж целия пост
# 2
И двете ми деца го правят. Не знам защо. Наско още няма кътници, а за Вал е малко рано. Предполагам, че ги дразнят зъбите. А след хранене ли си бърка в устата?
Виж целия пост
# 3
Не, не съм забелязала да е след хранене, просто по най-различно време, ей така...
Виж целия пост
# 4
 И при нас е така, само че ние още нямаме никакви зъбки.
Виж целия пост
# 5
От 2 месеца и детето ми е така.3 пъти е повръщал до сега,а се е давил поне 30.Целите му венци са подути и червени.Има 8 зъба-по 4 горе и долу.Сега кътници ли следват?
Виж целия пост
# 6
Моето дете е най-голяма от вашите, а от около месец ръцете му не излизат от устата.Преди това никога не си ги лапаше.И аз се чудя защо ли е.Но забележка не му правя, защото още повече се амбицира от инат.
Виж целия пост
# 7
Вчера забелязах нещо притеснително-венеца на детето ми,където ще му избива зъб,е синьо-лилав!Случвало ли ви се е?
Виж целия пост
# 8
Не, не съм забелязала да е след хранене, просто по най-различно време, ей така...
И ние сме така.
Виж целия пост
# 9
и Марти прави така от известно време,въпреки че вече избиха кътниците.до повръщане не се е стигало,но почти.ще следя темата с интерес
И при нас така  newsm78
Виж целия пост
# 10
Виж и гърлото, да не би да я боли.
Виж целия пост
# 11
Не, не съм забелязала да е след хранене, просто по най-различно време, ей така...
И ние сме така.
и ние сме така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
От зъбите е. Аз доста се поизплаших първите пъти като си бъркаше в устата, защото и повръщаше. потърсих из форума и други майки казвахо, че е нормално при никнене на зъби. Единственото ,което помага е чесането с коричка препечен хляб или бисквита.
Виж целия пост
# 13
От известно време Ния си бърка надълбоко в устата, чак почва да и се повдига, днес повърна малко. Може ли да е заради никнещи кътници, направо недоумявам!  Tired
Криската постоянно го прави - а е едва на 4 месеца - твърде рано за зъбки newsm78
Виж целия пост
# 14
Не е рано, на Ники му избиха зъбчета в 3 месец, долните два, останалите съвсем синхронно си пониканаха два по два. С няколко месеца преднина.
После млечните паднаха, когато беше на 5 години, почти година по-рано Grinning

Тогава, при първите зъбки се изненадах и питах лекарката, а тя се смя и каза, че има бебета, кото се раждат с поникнали зъби Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия