От къде гумени ботуши?

  • 1 672
  • 22
Момичета, искам да купя на сина ми гумени ботуши, но не апрески , а такива за дъжд. От къде?
Той носи 33-34 номер, та ако някой е виждал да се продават някъде, моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
Миналата година имаше в Колев и Колев бяха по 10лв.
Предполагам че и тази година ще ги пуснат пак.
Виж целия пост
# 2
Миналата година имаше в Колев и Колев бяха по 10лв.
Предполагам че и тази година ще ги пуснат пак.
Дано ги пуснат, защото все още няма.
Мерси за отговора Grinning
Виж целия пост
# 3
В момента (всъщност миналата седмица) има в SchueKids в ЦУМ, на щанда на Колев и Колев. Малките номера струват 10 лв, по-големите (не знам от кой номер нагоре) - 15 лв. Сини са, с дебело чорапче, което се маха., много хубавш ботушки.
Виж целия пост
# 4
В момента (всъщност миналата седмица) има в SchueKids в ЦУМ, на щанда на Колев и Колев. Малките номера струват 10 лв, по-големите (не знам от кой номер нагоре) - 15 лв. Сини са, с дебело чорапче, което се маха., много хубавш ботушки.
Фукла , мерси .Това ми звучи добре с този махащ се чорап. Ще скокна да видя .  bouquet
Виж целия пост
# 5
TCM
Виж целия пост
# 6
В момента (всъщност миналата седмица) има в SchueKids в ЦУМ, на щанда на Колев и Колев. Малките номера струват 10 лв, по-големите (не знам от кой номер нагоре) - 15 лв. Сини са, с дебело чорапче, което се маха., много хубавш ботушки.
Фукла , мерси .Това ми звучи добре с този махащ се чорап. Ще скокна да видя .  bouquet
Благодарение на инфото от Фукла се сдобих с два чифта от тези ботуши за двете ми деца. Най-много ми харесва махащия се чорап, което позволява да се носят при топло и студено време. Peace 2в1
Виж целия пост
# 7
и аз купих на дудето.Всички бяха по 15лв
Виж целия пост
# 8
Да smile3521Да
Виж целия пост
# 9
Мога ли да помоля някой който вече си е купил гумени ботушки ако има възможност да ги снима и да ги пусне, защото аз днес харесах едни за 24 лева, но нямат никакви чорапчета вътре а нещо като вата, а и 31-ви номер нямаха в момента.
Виж целия пост
# 10
... да ги снима и да ги пусне...

Виж целия пост
# 11
Изглеждат супер ! Отивам! Мерси от кога търся!
Виж целия пост
# 12
mam@, мисля че е от Колев и Колев трябва да ти платят сериозен хонорар за популяризирането на гумените им ботуши. Laughing Аз всъщност от теб разбрах за съществуването им, за което ти благодаря!.  Hug
Виж целия пост
# 13
mam@, мисля че е от Колев и Колев трябва да ти платят сериозен хонорар за популяризирането на гумените им ботуши. Laughing Аз всъщност от теб разбрах за съществуването им, за което ти благодаря!.  Hug

 bowuu
Преди време питах и в Стил`99 - казаха, че очакват - може и там да проверите  Wink
Виж целия пост
# 14
mam@, благодаря за снимката  Simple Smile
Аз тези на живо ги гледах в МОЛ-а, но не знаех че са на Колев и Колев, единственият недостатък който имат е че горе са много широки. Тези които аз гледах имат някакво парче на което има връзки и стоят по крачето на детето, няма да му вее, а стават и за дълбоки преспи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия