Гледахте ли Азис и Камелия в "Горещо"?

  • 2 558
  • 50
Да ви кажа чалга никога не съм слушала и почти не познавам величията от бранша, обаче
съм в абсолютен шок от последното предаване на Венетка. Видяхте ли Камето колко се излагаше?  Sick
Май беше здраво подпийнала  hahaha
 
Виж целия пост
# 1
То това е повторение, да не кажа потретение...
Виж целия пост
# 2
За снимките от бара на Камито ли?

Ако е за това-да изложи се и то много-яжно е повторение.
Виж целия пост
# 3
мдааа..в господарите имаше голяяям репортаж от гУрещУтУ предаване..
Виж целия пост
# 4
Не само Камелия беше пияна.  Joy
Виж целия пост
# 5
За снимките от бара на Камито ли?

Ако е за това-да изложи се и то много-яжно е повторение.
То барът на Камито бил една огромна дупка Joy
Виж целия пост
# 6
Беше отвратителна простотия цялото предаване! Sick
Виж целия пост
# 7
Мисля, че Горещо има договор за три години, които скоро ще изтекат. Просто предаването взе да се изчерпва..Няма и как иначе  Wink
Виж целия пост
# 8
Запълват си времето със стари неща от Нова Crazy
Виж целия пост
# 9
Предполагам че Горещо е във ваканция и затова дават повторения на стари предавания.
Виж целия пост
# 10
Предполагам че Горещо е във ваканция и затова дават повторения на стари предавания.
И аз така мисля. А относно медийната изява на Камелия...то голямо самочувствие това момиче бе...И с тоя секс в тоалетната имам чувството,че десет пъти го повтори...ще кажеш,че го направили на луната
Виж целия пост
# 11
започват да се излагат чалгаджийките hahaha
Виж целия пост
# 12
Това е повторение,аз това не го гледах,но първото-да,Камелия много се изложи Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И аз изгледах снощи предаването със смесица от интерес и отвращение. Че се бяха наквасили, спор няма, но любимата ми сцена беше, когато Камелия и Азис се целуваха. Като цяло излагацията беше голяма, но явно в това се цели "Горещо"..
Виж целия пост
# 14

 Мен пък ми стана жал за Цветин. Горкото момче. Не разбирам защо търпи това показно унижение  Stop То е ясно, че Камито се праска наляво и надясно, ама да си го кажеш в ефир.....(че като били някъде тя се била изч****а в тоалетната с някакъв, а той, Цветин я бил чакал  Sick. Бахти олигофренията.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия