"Акция гърне"

  • 2 089
  • 33
"Акция гърне"- ми туй-то. Търсят се под дърво и камък гърнЕта за дупЕта на джуджета. В Домът във Перник - бебешошкия  имат нужда от подновяване на тези съоръжения на СивилизаСиона Laughing Ако някак си се намери някое заблудено гърне около вас, моля заловете го и свирнете тук за да си го приберем и да си отиде по предназначение по живо- по здраво.
Благодарим за съдействието!
 Hug

Ето, обявявам часът и мястото на срещата:
Събота - 9 септември (Боже, на какава светла дата ще събираме гърнета Mr. Green )
Мястото-Детската площадка пред народния театър.
17,30 часа

Чакаме ви
 
bouquet
Виж целия пост
# 1
Нови или употребявани?
А къде и кога ще се събират?
Виж целия пост
# 2
Ми май ще е добре да са нови. newsm78 Пък що не и употребявани, но здрави....
Който има гърне за даване да пише тук. Аз ще намеря начин да се срещна с всеки Ловец на гърнета  Mr. Green в Удобно за него време Wink
Виж целия пост
# 3
Аз имам едно чистак-бърсак ново  Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз имам едно ново. Стои си ей така при свекърва ми. Мога да го взема от там и да го дам за децата.
Виж целия пост
# 5
Става въпрос за бебешки гърнета нали. Сина ми има и не ползва аз също ще пратя.
Виж целия пост
# 6
Страхотни сте!
Само ми пишете на Лични къде живеете да си направя програмата така, че да ги взема.
Благодаря ви от името на бъдещите безпамперсници  bouquet
Виж целия пост
# 7
yosarian, тези дни ще го взема от свекърва ми и ще ти пиша на лични да се разберем.
Виж целия пост
# 8
и аз имам ама направео ще им го закарам във вторник, а ти до вторник дали ще си събрала някое и друго гърне, направо да им ги вметна Wink
Виж целия пост
# 9
И аз имам едно - ползвано, но запазено (то пък какво ли да му се захаби..)
Така че казвай..
Виж целия пост
# 10
Страхотни сте!
Само ми пишете на Лични къде живеете да си направя програмата така, че да ги взема.
Благодаря ви от името на бъдещите безпамперсници  bouquet

Аз съм в Люлин. Утре имам път към центъра /Съдебната палата/... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
И от мен имате едно гърне Wink. Криси, ще чакам да минеш за да ти го метна /нещо ме е хванала лигнята/
Виж целия пост
# 12
Щом Криска ще ги носи- да се уговорим нещо за понеделник около обяд да ги  съберем? Поне част. Криска можеш ли да дойдеш някъде по центъра за да ги вземеш? Аз и Мими утре сутрин ще отидем до Дом номер 7, до към десет и половина ще сме там. После към обяд можем да се смъкнем до ЦУМ.
Да кажем 12 часа на ЦУМ- добре ли е?
Виж целия пост
# 13
нъц не е добре - имам работа утре , добре слушай аз ще взема нашите две..уф как да го измислим - по Роси можеш ли да ми ги пратиш - ние заедно ще тръгнем за Перник newsm78
Виж целия пост
# 14
Аз ще ги взема пък, ако може някой да мине да ги прибере от нас- аз живея в Красна Поляна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия