Анкета за работещите жени

  • 2 364
  • 39
Ще помоля тези, които имат желание да отговорят на въпросите от анкетата. Ако не желаете да пишете тук, или желаете да останете анонимни, можете да напишете своите отговори направо тук.

http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=228

Това проучване се извършва от www.e-therapybg.com . То служи за създаване на програми за млади дами, които имат дефицит в личните активности за сметка на служебните. Програмата ще бъде създадена от екип психолози, рекламисти и ПР специалисти под ръководството на Ани Владимирова. Благодарим Ви предварително за съдействието и искреността!

1. На каква възраст сте?
2. Какво е семейното Ви положение?
3. Каква професия упражнявате?
4. Каква е заетостта Ви през деня?
5. Kои са свободните Ви дни?
6. В какви области са Вашите интереси?
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате?
8. Какво правите най-често през свободното си време?
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво?
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието?


Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ще отговоря тук, няма от какво да се притеснявам...  Grinning
1. На 24 години съм
2. Омъжена
3. Журналист
4. Нямам твърдо работно време, но не се прибирам у дома преди 19 часа
5. Почивам само в събота
6. Литература, музика, кино, социология и психология
7. Бих искала да се забавлявам, разговаряйки с приятелите си на чашка в заведение с приятна музика, например. Или някъде в планината, отново в добра компания...
8. Стоя си вкъщи  Sad
9. Очаквам да е интересен, инициативен, разговорлив, весел, умен и буден човек...
10. Иска ми се...
Виж целия пост
# 2
Темата е толкова интересна... Защо ли ми стои самотен отговорът?!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
1. На каква възраст сте? - 33
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - в областта на рекламата и медиите
4. Каква е заетостта Ви през деня? - пълен работен ден, по принцип от 9 до 5, но обикновено от офиса си тръгвам след 8
5. Kои са свободните Ви дни? - уикенда
6. В какви области са Вашите интереси? - изкуство (но нямам време да рисувам), уеб дизайн, програмиране
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - срещи с приятелите си, и ако може да намеря малко време за себе си
8. Какво правите най-често през свободното си време? - опитвам се да почивам, разходки със семейството
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - да е приятен и "хубав" човек
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - ами за сега се справям, но като затъна много в Сатурновата дупка... една среща с добри приятели, разговори и смях - винаги помага
Виж целия пост
# 4
1. На каква възраст сте? 38 години
2. Какво е семейното Ви положение? омъжена
3. Каква професия упражнявате? мениджър на образователна фирма и преподавател
4. Каква е заетостта Ви през деня? различно
5. Kои са свободните Ви дни? рядко събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? кино, театър, наука
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? на срещи с приятели, екскурзии...
8. Какво правите най-често през свободното си време? разходки със семейството, чета, гледам ТВ, срещи с приятели
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? да проявява разбиране и чувство на отговорност, добър характер, с чувство за хумор
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? да, понякога...

Виж целия пост
# 5
1. На каква възраст сте? - 38
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена, с едно дете
3. Каква професия упражнявате? - архитект
4. Каква е заетостта Ви през деня? - 8:30 - 19:30
5. Kои са свободните Ви дни? - неделя
6. В какви области са Вашите интереси? - изкуство, театър, литература, танци
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - с приятели, в приятни разговори, клуб, театър
8. Какво правите най-често през свободното си време? - чета, пътувам
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - чувство за хумор, отзивчивост, разбиране, единомислие, общи цели
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - естествено, бих се учудила някой да не иска


Виж целия пост
# 6
1. На каква възраст сте? -25 г.
2. Какво е семейното Ви положение?- не съм омъжена бсе още
3. Каква професия упражнявате? -управител в кафе-клуб
4. Каква е заетостта Ви през деня? -разли4на
5. Kои са свободните Ви дни?-когато си поискам по4ивам
6. В какви области са Вашите интереси? искуство,музика,интернет
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? -романти4на по4ивка с лубимия
8. Какво правите най-често през свободното си време? -ровя се в интернет,разхождам се,гледам тв
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? -много внимание,4увство за хумор,да ме уважава и разбира
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -да много ми се иска

Виж целия пост
# 7
1. На каква възраст сте? - 25.
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена.
3. Каква професия упражнявате? - Офис мениджър.
4. Каква е заетостта Ви през деня? - 9:00-5:30
5. Kои са свободните Ви дни? - Неделя и повечето съботи.
6. В какви области са Вашите интереси? - история на изкуствата,музеи, мода, латино танци, компютри (уча web дизайн) и мн. други. 
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - С приятели и семейство на бар, таверна или барбекю.
8. Какво правите най-често през свободното си време? - излизам, спя, чета, седя на компютъра.
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - Разбиране и интелигентност.
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - Винаги.  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
1. На каква възраст сте?

32

2. Какво е семейното Ви положение?

омъжена

3. Каква професия упражнявате?

консултант на свободна практика

4. Каква е заетостта Ви през деня?

в момента 6-7 часа, преди да родя, 10-12....

5. Kои са свободните Ви дни?

неделя 100%, събота 50%

6. В какви области са Вашите интереси?

Не го разбирам този въпрос, какви интереси, професионални?


7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате?
По магазините с приятелки, на ски....

Бих искала да мога да изгледам един филм на спокойствие , искам да мога да си изпия сутрин кафето с вестника....

8. Какво правите най-често през свободното си време?
Ровя в интернет, чета.

9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекарано с него, като хубаво?
Толерантност, по-малко егоизъм, разбиране, щедрост....


10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието?

Не, знам, че такъв човек няма.
Виж целия пост
# 9

1. На каква възраст сте?  - все още на 33г., до края на годината ще стана на 34
2. Какво е семейното Ви положение?- омъжена с две деца
3. Каква професия упражнявате? - строителен инженер съм и си работя по специалността.
4. Каква е заетостта Ви през деня? - по работно време от 8-16.30.; но много често работя до по късно, както събота и неделя.
5. Kои са свободните Ви дни? - по принцип събота и неделя/ с някои изключения/
6. В какви области са Вашите интереси? / ако става въпрос за професионални, то то си личи от професията ми;ако ли не - туризъм: обичам много да  пътувам, ходене по планините, среща с приятели, "шопинг терапия"( Embarassed)
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате?- зависи от настроението ми и нагласата....със семейството ми, с приятели 
8. Какво правите най-често през свободното си време? излизам извън София
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - уважението му към мен , като личност; да  е с чувство за хумор, общителен, но да знае и да "мълчи"
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? -не, когато ми се иска такова нещо го правя сама или със семейството си.



Виж целия пост
# 10

1. На каква възраст сте? -33
2. Какво е семейното Ви положение? -неомъжена
3. Каква професия упражнявате? мениджър
4. Каква е заетостта Ви през деня? 8-18 часа
5. Kои са свободните Ви дни? -събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? книги, туризъм
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? на море или планина с приятели или със семейството и детето-зависи
8. Какво правите най-често през свободното си време? - в последните 2 години нямам свободно време
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? уважение
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? 100% но само мислено


Виж целия пост
# 11
1. На каква възраст сте? - 26
2. Какво е семейното Ви положение? - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - работя като офис мениджър
4. Каква е заетостта Ви през деня? - от 8 до 5
5. Kои са свободните Ви дни? - събота и неделя
6. В какви области са Вашите интереси? - грим , рисуване , вътршен дизайн , театър
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - няма значение с кой и как стига да е забавно. С приятели - екскурзии , барове , ресторанти . Сама - чета книги , рисувам , гледам ТВ
8. Какво правите най-често през свободното си време? - Същото като въпрос 7
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - Най - важното е да се забавляваме когато сме заедно , нищо друго не очаквам
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - мисля че имам много такива хора около мен , но не отказвам и още Simple Smile))
Виж целия пост
# 12
1. На каква възраст сте? 25
2. Какво е семейното Ви положение? омъжена
3. Каква професия упражнявате? диспечър
4. Каква е заетостта Ви през деня? 8часов работен ден
5. Kои са свободните Ви дни? събота и неделя, всички официални празници
6. В какви области са Вашите интереси? книги, козметика, животни
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? с приятели на кръчма, дискотека, театър, екскурзия, почивка
8. Какво правите най-често през свободното си време? това, което в другите дни не съм успяла да свърша, а като го свърша се чудя каква да правя
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? да водим интересен разговор, да ме разсмива, да е внимателен /за партньор - и нежен/
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? понякога да
Виж целия пост
# 13
1. На каква възраст сте?  - 31
2. Какво е семейното Ви положение?  - омъжена
3. Каква професия упражнявате? - счетоводител
4. Каква е заетостта Ви през деня? 9-17, но често работя и в къщи поне 1-2 часа.
5. Kои са свободните Ви дни? - събота и неделя и официалните празници
6. В какви области са Вашите интереси? - доста разнообразни и различни от професионалните
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - с приятни за мен хора и  семейството ми, колкото до как и къде - няма значение, важното е да е забавно.
8. Какво правите най-често през свободното си време? - разходки със семейството, среща с приятели, гледам ТВ, чета/чистенето, готвенето и прането не го считам за свободно време, но ми отнема поне един почивен ден и по 1-2 часа на ден през седмицата/
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? -  да имаме общи интереси и взаимно уважение един към друг, останалото идва от самосебе си.
10 . Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието? - имам такъв до себе си


Виж целия пост
# 14
1. На каква възраст сте? - 26
2. Какво е семейното Ви положение? - неомъжена
3. Каква професия упражнявате? - technical writer
4. Каква е заетостта Ви през деня? - 8 часа
5. Kои са свободните Ви дни? - събота, неделя (домашната работа)
6. В какви области са Вашите интереси? - различни
7. Как, с кого или къде би Ви се искало да се забавлявате? - с приятели
8. Какво правите най-често през свободното си време? - разхождам се, чета книги, гледам телевизия, играя компютърни игри
9. Какво очаквате от един мъж, партньор, приятел, за да оцените времето, прекавано с него, като хубаво? - да споделяме едни и същи емоции
10. Иска ли Ви се човек, на който да се доверите, да ви хване за ръка и да Ви изведе от омагьосания кръг на ежедневието?  не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия