как да забременея

  • 3 859
  • 30
с мажа ми пробвахме 6 месеца след тожа се оперирах от киста на яй4ника и сега продьлжаваме с опитите пак 6 месеца и не става ве4е се побьрквам незнам какво да мисля,6те си имаме ли бебе или не помогнете ми Praynig
Виж целия пост
# 1
Правила ли си изследвания?спермограма,хормони,тест за проходимост на тръбите?от там се почва.естествено,че ще си имаш бебе! LaughingИ аз това се питах всеки ден,но вече го карам по-спокойно,че взех да полудявам #Crazy.все някой ден ще стане,ако всичко ни е наред,а ако имаш някакъв проблем ще се излекуваш и пак ще стане.и аз много искам ама...божа работа.
Виж целия пост
# 2
Съжалявам за това което си преживяла.
Какви изледвания сте направили? Спермограма, хормони, антитела, Хламидия, проходимост на тръбите и т.н..... , има си пакет от изследвания, които трябва да се направят.
Ако не си посетила клиника за репродуктивна медицина, добре е да го направиш. Точно там са лекарите, които биха открили проблема/ ако има такъв/ и биха ти помогнали най-бързо.
Виж целия пост
# 3
Посещаваш ли акушер-гинеколог?
Виж целия пост
# 4
Толкова много е изписано на тази тема, а все повече жени си задават този въпрос. Може би гинеколозите трябва да ни отделят повече  време, за да отговорят на всичките ни съмнения. Предлагам да си направиш обстоен преглед при гинеколог и ако пак не се получава, нека и мъжът ти направи необходимите изследвания.  Все пак съм на мнение, че не трябва да се вманиачаваме в непрекъснати прегледи и изследвания, защото понякога се оказва, че всичко е ОК, но от безумното тичане от лаборатория на лаборатория, не ни остава време за приятната част от бебеправенето. Не се отдавай на отрицателни мисли...те само натоварват.
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с две чертички.
Виж целия пост
# 5
Настрой се позитивно, мисли позитивно!
Виж целия пост
# 6
ако знаехме как, този форум няма6е да го има ,нали  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Охоо, ние три години бебеправихме. И когато решихме, че ще тръгваме по доктори да се изследваме по обстойно - взе че се получи. Когато пресменах кога съм забременяла, се оказа че е точно в дните когато правихме спермограма, която уж беше лоша.
Но има едно нещо, за което моят АГ и мн прав. Секс, секс и секс. По няколко пъти на ден. Защо мислиш, че ромите нямат такива проблеми? Да не би само при нас да има стерилитет и пречки за забременяване. Загледани в тестовете, Т и календарите май забравяме как се прави бебе. Така че, успокой се и се отдай на най-приятната част. Пък другото е и божа работа.
Успех!
Виж целия пост
# 8
Ако имаш органичен проблем няма как да стане със спокойствие.
Отидете в клиника по стерилитет.
Виж целия пост
# 9
Ако имаш органичен проблем няма как да стане със спокойствие.
Отидете в клиника по стерилитет.
Peace
Виж целия пост
# 10
Zdravei ot men!Iskam samo da si spokoina,tova e nai-vajnoto,netriabva tova da ti e fix ideia,az imah sa6to seriozni problemi s kisti i t.n. no sled godina stana,i ne mojah da poviarvam.Uspeh
Виж целия пост
# 11
Подкрепям всичко, което са казали Денис и Лали  Peace

Избери си клиника по стерилитет и действай. По-спокойна ще си, когато знаеш има ли наистина проблем или не. Позитивното мислене няма да ти помогне ако има сериозна причина за незабременяване. Не виждам защо трябва да се хабят време и нерви в чакане и догадки и опити за успокояване. Аз едва изтраях 10 месеца неуспешни опити и хукнах по лекари, проблемът ни бе открит почти веднага и сега работим по отстраняването му.
Виж целия пост
# 12
Iskam da ti kaja Jab4e,4e i tova ne e taka,az si misleh 4e imam ujasni problemi,na doktori hodih postoianno i problema koito mi kaza ediniat e 4e imam zapu6eni trabi i niakakvi tem podobni i 4e triabva uperacia,az razbirase ne se podlojih na takova ne6to i sled niakolko meseca si zabremeniah savsem normalno,taka 4e i s tova hodene po doktori faida niama,moito lekarstvo be6e SPOKOISTVIE!
Виж целия пост
# 13
Съжалявам за това което си преживяла.
Какви изледвания сте направили? Спермограма, хормони, антитела, Хламидия, проходимост на тръбите и т.н..... , има си пакет от изследвания, които трябва да се направят.
Ако не си посетила клиника за репродуктивна медицина, добре е да го направиш. Точно там са лекарите, които биха открили проблема/ ако има такъв/ и биха ти помогнали най-бързо.


И аз така мисля. Не се шашкай обаче.
Виж целия пост
# 14
Роси радвам се че ти се е разминала операцията и сте успели с бебчето, но това не значи че при всички е така. Може и лекарят ти да е сгрешил за запушените тръби Peace
На мъж ми спермограмата обаче няма да се повлияе нито от моето спокойствие, нито от неговото  Laughing А и момичето пише че пробват от година, има и хирургическа интервенция - нищо лошо няма в това да си направи пакета от изследвания и да посети лекар по стерилитет за съвет. По-добре е, отколкото да си заравя главата в пясъка или да се мъчи да постигне спокойствие, при положение че не става и не става с месеци.

И моля те, пиши на кирилица.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия