ginekolog v dobrich

  • 7 070
  • 9
preporachayte mi dobar ginekolog za rajdane v dobrich
Виж целия пост
# 1
Кажи какви са ти изискванията, за да ти кажа.  В смисъл как искаш да родиш. Естествено, с епидурална, секцио?
Виж целия пост
# 2
Д-р Михайлова   bouquet

Частен кабинет (работи и с касата): срещу у-ще Стефан Караджа.
Виж целия пост
# 3
iskam da rodja normalno bez epiduralna upojka
Виж целия пост
# 4
Аз раждах при Йорданов, той е завеждащия на отделението, много съм доволна. Не съм чула да се оплакват от него.
Виж целия пост
# 5
Аз раждах при Йорданов, той е завеждащия на отделението, много съм доволна. Не съм чула да се оплакват от него.
благодаря.не взема ли много скьпо?
Виж целия пост
# 6
Ами аз всъщност не съм му плащала, но утре мога да ти кажа за какви парички става дума. Доколкото знам, плащаш прегледите при него последните три месеца, или от когато отидеш и раждането. Ще ти кажа точна сума утре ако искаш.
Виж целия пост
# 7
Ами аз всъщност не съм му плащала, но утре мога да ти кажа за какви парички става дума. Доколкото знам, плащаш прегледите при него последните три месеца, или от когато отидеш и раждането. Ще ти кажа точна сума утре ако искаш.
искам да разбера за парите защото вак ме притесняват
Виж целия пост
# 8
Имам предложение, защо не влезеш в отчетната тема на Добрич. Намира се в Отчетни, по градове. Темата е Добрич симпатичен град на деца богат! В нея има доста мами раждали при Йорданов с уговорка, както и при други лекари. Те могат да ти дадат точна информация за паричките. Сори че не се сетих по рано, но и аз тях щях да питам за финансовата страна на нещата.
Виж целия пост
# 9
Имам предложение, защо не влезеш в отчетната тема на Добрич. Намира се в Отчетни, по градове. Темата е Добрич симпатичен град на деца богат! В нея има доста мами раждали при Йорданов с уговорка, както и при други лекари. Те могат да ти дадат точна информация за паричките. Сори че не се сетих по рано, но и аз тях щях да питам за финансовата страна на нещата.

Ето линк към темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121266.0;topicseen
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия