Изприщват ли се бебетата ви около устата от пюретата?

  • 1 055
  • 22
Изприщват ли се бебетата ви около устата от пюретата? И как се справяте с този проблем, знам че трябва да питам докторката, обаче се притеснявам, че ще ни изпише кортикостероид, а аз не желая да ползвам подобни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Моите и двамата са се изприщвали,но не съм го свързала с пюрето,защо мислиш, че е от него?
Виж целия пост
# 2
Около устата не са, но по бузките са се изприщвали. Майками казваше, че е от целувките. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз пък го свързвах с лигите.А големия го забелязах, че прави някаква реакция към метал,т.е към приборите.
Виж целия пост
# 4
Аз също го свързвам с постоянното лигавене.
Защо мислиш,че е от пюрето?
Виж целия пост
# 5
Изприщват ли се бебетата ви около устата от пюретата? И как се справяте с този проблем, знам че трябва да питам докторката, обаче се притеснявам, че ще ни изпише кортикостероид, а аз не желая да ползвам подобни Rolling Eyes

Да! И си е жива алергична реакция, която не бива да те притеснява щом няма обриви по други части на тялото. Никак не се справях, синът ми беше много алергичен, но ги израстна проблемите Peace.
Виж целия пост
# 6
Сами се е еобривал много рядко но не го свързвам с пюрето, просто тои си пъха всичко в устата и може да е от какво ли не колкото и да го пазя!
Виж целия пост
# 7
Почти постоянно има червени петънца около устичката. Доки каза, че е от лигите и от това, че лапа всичко , което и попадне в ръцете Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
И при нас е така, но го свързвам единствено с постоянното лигавене. Аз засега се справям едиствено с постоянно подсушаване и мазане с кремче за лице!
Виж целия пост
# 9
Обривахме се с много ситни червени пъпчици,но не от пюретата а от лиги.Не че и сега нямаме лиги,но и пюретата не сме ги спрели.Всъщност май излиза че е било от нещо друго.Туширах от време на време с отвара от лайка и сода-вечер и до сутринта нямаше нищо.
Виж целия пост
# 10
Моите и двамата са се изприщвали,но не съм го свързала с пюрето,защо мислиш, че е от него?
Peace
От един антибиотик се случваше. Зинат- наложи се да го пие заради вируса и забелязах, че се изприщва от него и го спрях.
Пробвай да смениш пюрето  newsm78
Виж целия пост
# 11
ми не , не мисля че от пюрето се е изприщвала
Виж целия пост
# 12
Яна се е изприщвала, но го отдавах на лигите, а не на пюретата newsm78
Виж целия пост
# 13
Понякога
Изприштва се ако яде суров домат и до сега.
Виж целия пост
# 14
Ядем си пюренца най-редовно ,но нито веднъж не ми се е изприщвал  newsm78 ,може да не е от пюрето,а от нещо др.най добре се консултирай с педи!  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия