AVON&Oriflame

  • 550
  • 7
Здравейте! Хайде да ползваме тези две марки козметика? Аз ги ползвам и съм много доволна. Бих искала да споделя и с други дами от Варна и Шумен, желаещи допълнителен доход. Ако някой се интересува, да ми пише на лични. Благодаря ви за всички съвети по красота във форума. Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей,мила.Аз също ползвам козметика на AVON и ORIFLAME.Но,чесно казано не съм много доволна от продуктите им.Като например кремовете на AVON са гола вода.Или може би консултантката ми не ми препоръчва подходящите за моят тип кожа,незнам...Но аз лично предпочитам да си видя продуктите в действителност какви са,отколкото на каталог.Но.....има и добри продукти.
Виж целия пост
# 2
Аз пък не съм доволна от "орифлеим"дори им бях дистрибутор.Трябва да си доста нахален за да изкара6 някои лев нещо не ми допадна
Виж целия пост
# 3
Оriflame
Avon
Виж целия пост
# 4
абсолютно не разбирам за какво иде реч в тази тема  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Мацката набира представители явно.  newsm78
Виж целия пост
# 6
Хей, гостенката, нещо не се връзват двете нещица не мислиш ли???  newsm78 Чак ме развесели  Mr. Green
Пък и май не е тук мястото да си набираш представители, тук само се разкрасяваме виртуално една друга  Party
Виж целия пост
# 7
Не е тук мястото да си повишаваш твоите доходи! А и не могат да пишат на лични, защото си гост, но навика май си казва думата! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия