Сблъсквали ли сте се с педофилия пряко?

  • 12 357
  • 139

Анкета

Сблъсквали ли сте се с педофилия пряко?

Опции:

Мами, провокирана от темата за голите дечица на плажа - реших да попитам - сблъсквали ли сте се с педофилия пряко или с признаци на педофилия. Смятате ли ,че тази тема е чужда на нас, далечна ни е и не ни засяга?

Там в голите деца на плажа разказах случка с една позната омъжена в Америка,която ме попита дали може на публично място да съблече дъщеря си - на 2г. и 6м. и да я преоблече. Защото в Америка ако направи това,че я обвинят в педофилия и внимава дори и като целува детето си на открито.

И аз се сетих за един роднина на мъжа ми,който така ужасно бе целунал Рая по устата,че оттогава аз не ходя у тях! Просто не успях да реагирам навреме!Първият път като стана това - сиказах - аз си въобразявам,човека просто се радва на дъщеря ми,но след втори индентичен случай - си казах край! Може и да си въобразявам,но предпочитам повече да нямам досег с този мъж,вместо да си мисля какво ли не. Случката става преди около 3 години,когато Рая бе на 3-4 години. Разказах и на мъжът ми случката и той ме подкрепи. А съм слушала от собствената жена на този роднина за това какви странни сексуални желания има,особено като пие и си казах - Край с тези хора за мен! Детето ми е моя живот,а не разни странни роднини. Като се има предвид,че разни подобни изпълнения най-често идват от близки,роднини и познати - направо настръхвам!

Споделете и вие,а дано нямате опит в това отношение. И ми кажете - това моето мнителност ли е,лигавене ли е, или съм направила много добре като съм прекратила всякакви отношения с това семейство!
Виж целия пост
# 1
Не  Praynig и дано не се сблъсквам никога с подобни хора  Naughty
Виж целия пост
# 2
Не съм се сблъсквала пряко - и слава богу!!!
А за твоята реакция - напълно правилно си постъпила според мен Peace....
Виж целия пост
# 3
Само професионално. Ужасно е!
Виж целия пост
# 4
 На морето миналата година(разказвала съм и в други теми).
Един млад дядо много хубаво опипваше, пляскаше по дупетата момиченцата(щерката и още 2 деца) и така повече от необходимото задържаше децата в ръцете си преди да ги хвълри във водата(уж да си играят). Не мога много точно да пресъздам ситуацията, но съм сигурна в това което видях, не беше случайно.
За свое оправдание  мога да кажа, че мислех мъжът за дядо на едното момиченце. Чак като забелязах подозрителното попиване по дупетата станах да извикам Креми и той веднага изчезна. Сигурна съм, че и другите майки са си мислели, че е дядо на другите деца, защото всички стояхме на 5 метра от тях и ги наблюдавахме. Sad  
Виж целия пост
# 5
Не  Praynig и дано не се сблъсквам никога с подобни хора  Naughty
И аз Praynig
Виж целия пост
# 6
Да сблъсквала съм се, но на мой гръб и Слава Богу еднократно. Един дядо от блока на баба ми, имаше такива наклонности и опипваше децата. Най-гадното е, че той го направи буквално пред очите на майка ми и баща ми, но те така и не се усетиха. Подчертавам това, защото явно им е маниер, както и другите са написали. Пред родителя, когато е приспано вниманието му.  #2gunfire  #2gunfire   #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Цитат
Да сблъсквала съм се, но на мой гръб
И аз така, няколко пъти. Имам и приятелка с подобни преживявания.
Виж целия пост
# 8
И аз съм се сблъсквала пряко на два пъти.
Когато бях малка много ме плашеха и предупреждаваха. Пред мен са се разказвали и няколко случая на подобна тематика. Имаше период, в който постояно се страхувах и трудно заспивах. Бях се зарекла да не разказвам такива неща на моето дете. Но именно тези страхове ме бяха направили много подозрителна и предпазлива. И двата пъти успях да избягам и много преди да ме нападнат, усещах, че човекът зад мен не ми мисли доброто. Чудя се как да процедирам с дъщеря ми. Не искам да я плаша излишно, но и знам колко е важно да знае за евентуалните опасности. За сега я предупреждавам да не общува с непознати, защото те може да са лоши хора, които да я отведат далеч от семейството.
Виж целия пост
# 9
Препоръчвам горещо този филм.
Виж целия пост
# 10
Ле-ле!? ooooh! Историите, които сте писали са просто потресаващи! Как може да има такива хора?! #Crazy #Crazy #Crazy
Аз не съм се сблъсквала с такива "гнусни хора" и постъпки и се надявам никога да не ми се случва!
Виж целия пост
# 11
Не искам да я плаша излишно, но и знам колко е важно да знае за евентуалните опасности. За сега я предупреждавам да не общува с непознати, защото те може да са лоши хора, които да я отведат далеч от семейството.

И аз така - за сега само това се предупреждаваме - да не говори с непознати и да не се съгласява на никакви подаръци или обещания. Да не ходи никъде с непознати, защото могат да я отведат далече и да и сторят нещо лошо. Само дето лошото още не сме го уточнили, струва ми се мъничка да изпадам в детайлни подробности.
Моята съседка ми каза, че така е "пазела" дъщеря си от подобни обяснения, но като тръгнала в първи клас решила, че е крайно време, защото децата остават по цял ден сами и не се знае какво може да стане.
Виж целия пост
# 12
Препоръчвам горещо този филм.

Не ми отваря нищо!
Виж целия пост
# 13
... Чудя се как да процедирам с дъщеря ми. Не искам да я плаша излишно, но и знам колко е важно да знае за евентуалните опасности...
И ние така.
Ще бъдем благодарни,ако ни дадете съвети в тази насока.
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 14
Може би не си регистрирана в сайта, можеш да го направиш ето тук - http://free.linkos.bg/signup.php
Иначе аз май не съм се сблъсквала с такива случаи. Обаче сега си спомних един път като съм била някъде 8-ми - 9-ти клас докато пътувах в автобуса имаше един мъж, който доста странно се натискаше в мен. Тогава нищо не направих, защото не знаех каква може да е причината, но и той нищо повече не направи. Честно казано не съм го мислила много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия