тапети за баня.

  • 21 811
  • 14
купих си тапети за банята.сложихме гипсокартон и решихме отгоре да сложим тапети за баня.само че незнам има ли някъде където могат да се видят.има ли ги някъде показани.решихме така,защото ще мога през 1-2год.да имам различна баня.
Виж целия пост
# 1
Аз лично съм виждала само в каталози по магазините - по-специално в Домко, в интернет не съм попадала на подобни каталози.
Ние използваме такъв тапет в кухнята вместо плочки, много сме доволни. Сега си търсим същия, но този вид го няма вече, прерових каталога.
Виж целия пост
# 2
И аз гледах в събота в Мосю Бриколаж такива тапети за баня, имаше много приятни разцветки. Мисля, че биха били по-уютни от плочки, ама моя приятел ме убеждава, че не са трайни.
Виж целия пост
# 3
Вече четвърта година имаме тапети в банята. Много съм доволна. Но задължително силиконирайте фугите между отделните платна. Заслужават си.
Виж целия пост
# 4
При нас там където пръска вода непрекъснато (над мивката) не са се изменили изобщо, а ги ползваме от 2 години. Но все пак за баня не мога да  кажа от опит. Ама пусто няма подходящ друг десен за това, което ни трябва на нас - ще си местим кухнята, и ни се искаше да сложим същите. Ако видите някъде такива, свиркайте - в каталога имаше, ама бели, които не ни уреждат.

Ето какво представляват:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1160988
Виж целия пост
# 5
Във всички магазини за тапети има каталози и ще можеш да си избереш - разнообразието е много голямо.Аз сложих тапети за баня в тоалетната - при мен тя е отделно от банята - екрю , на едни раковини и морски кончета - направо са страхотни ! Тъй като тоалетната не се мокри така , както , ако е в едно помещение с банята , не се наложи да се слага силикон на снадките , но и аз знам , че за баня е задължително !
Виж целия пост
# 6
При нас там където пръска вода непрекъснато (над мивката) не са се изменили изобщо, а ги ползваме от 2 години. Но все пак за баня не мога да  кажа от опит. Ама пусто няма подходящ друг десен за това, което ни трябва на нас - ще си местим кухнята, и ни се искаше да сложим същите. Ако видите някъде такива, свиркайте - в каталога имаше, ама бели, които не ни уреждат.

Ето какво представляват:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1160988
Има същите тапети в един специализиран магазин в Младост 1 А , бившият на "Ботекс" , ако ги няма в наличност , поръчваш си необходимият брой ролки и ти ги доставят , даже и до вас.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти   Hug
Виж целия пост
# 8
В Бриколаж има и миещи се настилки за стена- като ламинат, но цветни. Слагат ги и по болници- много са устойчиви и хубави.
Виж целия пост
# 9
В Домко има голям избор от тапети за баня.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Здравейте!
Случайно да знае някой дали тази новост - тапетите за баня могат да се слагат върху плочки? И какъв въобще е начинът за поставяне на тапетите?
Благодаря!
Виж целия пост
# 11
Не могат да се слагат на гладка повърхност. Първо трябва да се махнат плочките.
Виж целия пост
# 12
Вече четвърта година имаме тапети в банята. Много съм доволна. Но задължително силиконирайте фугите между отделните платна. Заслужават си.
A далинякой може да даде повече полезни съвети, относно поставянето им-само от класическите тапети съм слагала, а за тези за баня не знам изобщо как се слагат?
Виж целия пост
# 13
Аз лично не бих разчитала само на тапетите - в магазините са ми казвали, че не са трайни - положителното е, че носят на влага и се мият, но не са устойчиви на постоянно течаща вода.
Такива тапети имаме в 2 от апартаментите, но са в тоалетните. А в банята на вилата долните 2/3 от стените са с плочки, а в горните части имаме такива тапети /въпросните плочки не ни достигнаха, а моделът вече беше свършил по магазините/, но пък банята там я ползваме само през уикендите, а и душът е нагласен така, че да не облива частта с тапетите.

А за споменатите от Полар Фокс плоскости - страхотни са - аз искам с такива напролет да си направя кухнята. И наистина са подходящи за баня - аз съм виждала такива бани в хотелите.
Виж целия пост
# 14
виждам,че темата е доста отдавна,но тапети за баня могат да се слагат върху плочки.необходимо е да се намаже някакъв грунд върху старите плочки,да се изгладят фугите и тогава с лепило се слагат тапетите.моя братовчедка си направи старата баня така преди 2 години и разултата и до ден днешен е същия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия