Д-р Йотов "Света Софиа"

  • 826
  • 5
Днес бях на преглед при въпросният доктор.Дано някои има отзиви за него,защото ми препоръча операция.След раждането имам голямо свличане на влагалището,препоръча да ме оперира,защото от там ми идвали проблемите.Някои досега правил ли е подобна операция?Има ли смисъл изобщо да се прави?Или пък да ми препоръчате друг доктор,знам ли и аз,за първи път чувам за подобна операция,която между другото се води вид пластика.
Виж целия пост
# 1
На мен ми го препоръчаха тук във форума. Но за такава операция не съм чувала.
Виж целия пост
# 2
Предполагам става въпрос за д-р Тодор Йотов-аз съм раждала при него и мога да кажа само добри неща!!!Знам че работи в Оперативна гинекология и е добър в своята област!!Но за твоя проблем не мога да ти дам съвет!!!
Успех!!!! Wink
Виж целия пост
# 3
Познавам д-р Т.Йотов, предстои ми раждане при него, ако това ще те успокои поверявам своя и живота на бебето ми в негови ръце. Той е изключително добър специалист в оперативната гинекология, а доколкото разбирам твоят проблем е точно от неговата компетенция. Мисля, че в твоя случай става въпрос за пластична операция.Повярвай ми ако не е наложително той няма да ти я направи, а за съжаление в бъдеще можеш да имаш проблеми.Преди години той оперира свекърва ми и тя е много доволна.Успех ти желая!
Виж целия пост
# 4
Негова пациентка съм и мога само много хубави отзиви да дам.
Конкретно за операцията, за която споменавате не мога да взема отношение, защото не съм компетентна, но д-р Тодор Йотов е човек, който не препоръчва неща, които са ненужни.

Успех каквото и решение да вземете!
Виж целия пост
# 5
От вагинални пластични операции разбират много малко гинеколози и те работят в "Майчин дом" /на 6 и 9 етаж/. Не е зле за всеки случай да потърсиш и друго мнение, за да не ти направят операция, която няма нищо общо с оплакванията ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия