Дали съм грипозна и как да предпазя бебка?

  • 680
  • 3
Здравейте,

извинявам се ако има подобна тема, обаче нета ми е ужасно бавен и търсачката не ми работи.
С Рали изкарахме един отвратителен месец - салмонела, оследвана с възпаление на пикочните пътища... Поради нескопосано лечение от страна на нашата педиатърка  се наложи да лежим в Инфекциозна болница 10 дни. От вчера сме си в къщи, тя вече е доста по-добре, въпреки че ще е на диета още 2 седмици поне. Обаче снощи аз вдигнах температура 37.5. Не знам от стреса и нервите ли е ....Ядох някаква пица и като ми стана тежко, корема ми се разтрои, доповръща ми се...Сега ми е много притеснено - нали сме били в инф. болница, да не съм си лепнала някакъв вирус. Ако е така, то скоро ще си проличи...обаче как да предпазя беба, защото още една болест и не знам какво ще я правя, много е отслабнала милата. Още я кърмя и затова не мога да пия и доста лекарства.
Моля ви, кажете какво да правя. Предварително ви благодаря
Виж целия пост
# 1
За всеки случай си слагай маска, когато си в директен контакт с нея - продават ги в аптеките, или си направи от марля. Трябва да спазваш стриктна хигиена (не се съмнявам, че го правиш, но да си кажа) - миене на ръце непрекъснато, твоите и на детето. Проветрявай често помещението, в което стоите. Това, че я кърмиш, е най-доброто, което би могла да направиш в случая - по този начин й предаваш имунни тела срещу твоя евентуален вирус.
Виж целия пост
# 2
Много мерси за отговора   bouquet И аз точно това правя - ходя с маска, пия фервекс и витамин С, дано да се оправя бързо... А дали е възможно от напрежение да вдигам температура или от преумора? Вече направо не знам какво да правя, за да опазя Рали. И в къщи е много напрегнато и изнервено...
Виж целия пост
# 3
Мисля, че е възможно от преумората и стреса да е. Дано да не е вирус. Плюс това не е задължително да си заразила и детето. Правиш всичко възможно, за да предпазиш детето, така че се опитай да се успокоиш, да си починеш и да се възстановиш. Пожелавам ти бързо оздравяване и всички лоши неща бързо да отминават!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия