Пак неудобен въпрос от мен!

  • 929
  • 9
Не знам дали въпроса ми е за тази тема но го задавам тук защото тук четат най-много мами!
Та въпроса е следния - родих на 25.05 със секцио, мензисът ми дойде  за първи път на 17,08 и от отгава ми тече. В момента съм на почивкаи няма как да отида на лекар но веднага като се върна отивам но до тогава за да не ми излезе акъла моля помагайте! Забравих да кажа че взимам противозачатъчни хапчета от първия ден на мензиса и течението е тъмно кафяво почти черно.
Виж целия пост
# 1
Ще ти кажа от личен опит и от съвета на гинеколога ми: Първият мензис при мен продължи близо 30 дни (чувала съм за жени ,при които е продължавал и по 40), така че тази продължителност е нормална. Относно противозачатъчните - започват да се пият след като мине първият нормален цикъл, прави се цитонамазка и при положителни резултати се започват хапчетата от следващият цикъл. Мисля, че е добре да отидеш на лекар.
Виж целия пост
# 2
Мисля че трябва да отидеш на лекар той най-добре ще ти каже. По принцип всеки е различен. Peace
Виж целия пост
# 3
Смятам, че възможно най-скоро трябва да отидеш на гинеколког, а не да си играеш със здравето си  Peace
Виж целия пост
# 4
Ще ти кажа от личен опит и от съвета на гинеколога ми: Първият мензис при мен продължи близо 30 дни (чувала съм за жени ,при които е продължавал и по 40), така че тази продължителност е нормална. Относно противозачатъчните - започват да се пият след като мине първият нормален цикъл, прави се цитонамазка и при положителни резултати се започват хапчетата от следващият цикъл. Мисля, че е добре да отидеш на лекар.
абсолютно съм съгласна. Peace
Виж целия пост
# 5
въпреки, че при всеки е индивидуално мисля,че трябва да се прегледаш задължително
Виж целия пост
# 6
Може и да е нормално, но вместо да  гадаеш по-добре отиди на преглед Peace
Виж целия пост
# 7
Наистина отиди на лекар, но все пак да кажа какв мисля аз  Grinning
Ако е кафяво може да е от хапчетата. Аза когато пих за първи път ми течеше кафяво течени като последните дни цял месец и нещо, към 40 дни. В листовката пише, че е НЮОРМАЛНО, защото хормоните в тялото се настройват. В твоята лситовка какво пише? Ако не се споменава таквоа течение през първия месец на приемане, дай си зор и иди на лекар дори на частен кабинет! Наистина не си играй със здравето  Hug
Виж целия пост
# 8
Може и да е нормално, но вместо да  гадаеш по-добре отиди на преглед Peace
Виж целия пост
# 9
И аз съм чувала за майки на които им трае повече от месец, както и за  такива на които след това им идва пак след 10 дена. Най-добре отиди на лекар, но не мисля, че има за какво да се тревожиш  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия