счупена ключица

  • 1 724
  • 2
Дъщеря ми е на три год.и половина в петък вечерта падна по най баналния начин удари си рамото заведохме я в Пирогов направиха снимка и казаха че ключицата на дясното рамо е счупена.Направиха превръзка и казаха след 20дни че ще се свали но на талончето написаха да отидем на 03.10 на преглед.Притеснявам се ужасно.Някой имал ли е подобен проблем.Трябва ли да се направи нещо допълнително чудим се дали да не я завдем някъде другаде на контролен преглед.Мпля Ви дайте съвет
Виж целия пост
# 1
Големият ми син беше колкото твоето детенце, когато го блъсна колело в парка и в Пирогов казаха "счупена ключица". Тогава ни обясниха, че това не се гипсира, а само се превързва. Но вместо превръзка с бинт, ни предложиха едни презрамки, които обаче трябваше да платим. Естествено, че избрахме презрамките, защото се сваляха и можехме да го къпем. Трябваше да ги носи 20 дни, ако не се лъжа. Спомням си колко много го болеше първите дни, но всичко отмина и сега е само един лош спомен за мен и никакъв за Димитър.
Желая ви бързо оздравяване!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравейте .Казвам се Теодор на 14 г. и практикувам спорта "Паркур" . Вчера с едни приятели излязохме да поскачаме и предложиха да ме снимат като скачам и правя "ролл" (кълбо напред) обаче паднах на дясното си рамо и ме болеше доста (съмнения за счупена ключица) . Като се прибрах болката мина обаче някои движения с дясната ръка не мога да правя . А лечението на ключицата болезнено ли е ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия