Качихте ли килограми след като спряхте да кърмите?

  • 1 087
  • 18
Ми това ми е въпроса. Понеже не мога грам да наддам докато кърмя, се надявам малко да кача след отбиването (което не виждам да стане скоро).
Има ли такава тенденция или напразно храня надежди?
Виж целия пост
# 1
При мен е обратното-не можех да отслабна докато кърмя.Сега вече съм минус три кила,след като отбих.Едва ли ще качиш след като спреш.
Виж целия пост
# 2
Аз пък започнах да пълнея с намаляване на кърмата. Резултат - сега съм по-дебела, отколкото бях 2 месеца след раждането. Хапвай си обилно и не се тревожи!!!! Повечето мами биха ти завидели Simple Smile!
Виж целия пост
# 3
Качват се - за съжаление #Cussing out
От известно време дребната абсолютно по собствена инициатива намали сериозно дневните кърмения - останали сме почти само с кърмене на заспиване (следобед и вечер и сутрешното, както и веднъж нощем), рядко се сеща да си поиска денем, и то главно от скука и може лесно да бъде залисана и да й се отклони вниманието. Та явно наистина децата започват да се отбиват сами  в един момент Wink
И съответно моите килца взеха да се трупват Confused Не фатално много, но си върнах килограмите от преди забременяването, значи съм качила поне 3-4 кг само за няколко седмици, без да усетя и без да си променя начина на хранене - и взеха да ми личат, проклетите (основно на корема Sad).  Така че - качва се и без да се отбива напълно. Като си помисля, че и аз бях ужасно кльощава в началото... ми тъпо ми е сега, екстра си беше да ядеш на поразия, така че се наслаждавай, докато може Laughing
Виж целия пост
# 4
И при мен е така. А така отслабнах страхотно след раждането и така се радвах. Като разредихме кърменията качих за един месец всичко обратно. Не знам зимата дали няма да трупна още.
Май е време за друго бебе Grinning
Виж целия пост
# 5
Ооо, дано, дано. Малко да сложа плът по кокала  Grinning
Виж целия пост
# 6
Добре, че ме предупредихте, както обичам да си хапвам...
Виж целия пост
# 7
Ооо, дано, дано. Малко да сложа плът по кокала  Grinning
Да ти имам проблема. Laughing
Хедра,ти какво говориш за килограми?Не вярвам на ушите си! Wink
Виж целия пост
# 8
Ми това ми е въпроса. Понеже не мога грам да наддам докато кърмя, се надявам малко да кача след отбиването (което не виждам да стане скоро). Има ли такава тенденция или напразно храня надежди?
свят широк-хора всякакви.аз пък се чудя как да сваля....
Виж целия пост
# 9
ша ма извиняваш,градска,ама да ти имам проблемите Hug-аз се 4удя дали пък няма да взема да поотслабна малко след отбиването...
Виж целия пост
# 10
При мен е обратното-не можех да отслабна докато кърмя.Сега вече съм минус .........
доста килограми, а по време на кърменето доста качих.
 
Със щерката навремето докато кърмех си отслабвах, а имах много повече кърма, отколкото, когато кърмех малкият и пълнеех.
Виж целия пост
# 11
Ми за мен тегло 42 кг. си е проблем. Не изглежда никак добре  Sad
Виж целия пост
# 12
Ох, извини ме, но ти завиждам, аз съм с бременните си килограми от деветия месец (65), а не ям никак много Sad Надявам се да сваля след отбването, макар да не спирам да се старая....

Един съвет - яж 2 пъти на ден, по много, ако можеш. И калорични храни. Или просто намали боря на храненията, ако хапваш често. Също няколко дни на диета, а после с този режим -би трябвало организмът ти да се почувства застрашен и да започне да трупа... Но е хубаво и диетолог да те посъветва. Една приятелка се "поправи" при д-р Емилова Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Още не съм спряла да кърмя съвсем, но ми се събират 2-3-4 много кратки кърмения за денонощие.Честно казано, не мисля, че ми се е отразило на килограмите.Вярно, качила съм 1-2 килца, но това е по-скоро от тръгването на работа - цял ден седя на бюро и обядвам под час WinkПреди само търчах по хлапето и ядях, когато сваря Tired
Виж целия пост
# 14
От известно време дребната абсолютно по собствена инициатива намали сериозно дневните кърмения ... Та явно наистина децата започват да се отбиват сами  в един момент Wink
И съответно моите килца взеха да се трупват Confused

екстра си беше да ядеш на поразия, така че се наслаждавай, докато може Laughing
о, Хедра, така се надявам и при нас така да стане  Praynig писна ми всички да ми натякват, че колкото по-голям става, толкова по-няма отказване от сукането и да съм му мислела... ми то човек почва да се връзва на тез приказки, като ги чува отвсякъде

а по темата: изглежда и при мен ще се качват кила, когато (ако) се отбие, защото докато бяхме на море без дребния, само за една седмица бях трупнала килце и нещо, без да ям повече от преди...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия