Относно уроките при децата

  • 1 635
  • 37
Кажете ми как да предпазя бебоците от уроки. Страшно много урчастват. Само докато излезем на разходка и сме готови. То найстина има страшно нахални хора. Надничат в количката и колкото да ги предопреждавам не се сещат въобще.
Виж целия пост
# 1
Най-сигурният начин е да спреш да вярваш в тях  Peace
Виж целия пост
# 2
Кажете ми как да предпазя бебоците от уроки. Страшно много урчастват. Само докато излезем на разходка и сме готови. То найстина има страшно нахални хора. Надничат в количката и колкото да ги предопреждавам не се сещат въобще.
Вържи червен кънец със синьо мънисто на ръчичката на датенцето. Като се приберете му измий очичките. Аз също не вярвам в уроки по принцип, но го правя - " за застраховка" Wink
Виж целия пост
# 3
мда, и аз много се дразнех
като спи слагай едно одеало, така че хем да му влиза въздух, хем да не му пече, хем /най-вече/ и да надникнат, да не могат да видят
Виж целия пост
# 4
Аз не вярвам на такива глупости.
Виж целия пост
# 5
Най-сигурният начин е да спреш да вярваш в тях  Peace
Това е и моето мнение Peace
Виж целия пост
# 6
Споделям мнението на момичетата, че това са глупости
Виж целия пост
# 7
Вържи червен кънец със синьо мънисто на ръчичката на датенцето. Като се приберете му измий очичките. Аз също не вярвам в уроки по принцип, но го правя - " за застраховка" Wink

И аз така правя,за застраховка Peace
Виж целия пост
# 8
Аз не вярвам в подобни простотии, но за твое успокоение, му вържи на Бебенцето един червен конец и спри да се притесняваш Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Кажете ми как да предпазя бебоците от уроки. Страшно много урчастват. Само докато излезем на разходка и сме готови. То найстина има страшно нахални хора. Надничат в количката и колкото да ги предопреждавам не се сещат въобще.
Вържи червен кънец със синьо мънисто на ръчичката на датенцето. Като се приберете му измий очичките. Аз също не вярвам в уроки по принцип, но го правя - " за застраховка" Wink
Peace
Виж целия пост
# 10
Майка ми беше вързала на самата количка синьо оченце на червен конец Grinning Понеже аз не  вярвам в тези неща...А и не съм против да надникнат за да видят детето, какво пък толкова, хората са любопитни...
Виж целия пост
# 11
Кажете ми как да предпазя бебоците от уроки. Страшно много урчастват. Само докато излезем на разходка и сме готови. То найстина има страшно нахални хора. Надничат в количката и колкото да ги предопреждавам не се сещат въобще.

И как разбираш, че бебето ти е урочасано  newsm78?

Най-сигурният начин е да спреш да вярваш в тях  Peace

 Peace

Виж целия пост
# 12
Не вярвам на това но въпреки това сложи червен конец . Peace
Виж целия пост
# 13
Аз пък му мия очичките със светена вода.Има много зависливи хора Peace
Виж целия пост
# 14
Искаш да кажеш, че всеки ден някой ти урочасва бебето ли ?
.........въобразяваш си или около теб ти ги говорят тези неща........бебенцата много лесно се уморяват , а и плачат за щяло и нещяло.........не вярвай на щуротии
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия