Странна бременност

  • 2 749
  • 31
Мили мами,

Цял ден мисля, как да отворя тази тема...
Преди 3-4 дни си направих тест за бременност (на първия ден след закъснението) и теста ми беше положителен, но линията за бременност много много бледа. Повторих теста и резултата беше същият. След като прочетох тема в нашия форум, се убедих, че съм бременна (това стана в петък вечерта).
В събота сутринта обаче, забелязах, че имам тъмнокафяво течение (точно както пред менструация) и естествено много се обърках. И както реших, че вече ще ми дойде окончателно, течението ми спря изведнъж (след един ден) и в момента нищо нямам.
Иначе имам всички физически белези за бременност (сензитивна съм към миризми, капризна на ядене и тнт.)
Знам, че трябва да изчакам още седмица две и да отида на лекар, но съм много неспокойна и ще съм благодарна, ако някой е имал подобно преживяване и ми даде някакъв съвет.
Виж целия пост
# 1
Мили мами,

Цял ден мисля, как да отворя тази тема...
Преди 3-4 дни си направих тест за бременност (на първия ден след закъснението) и теста ми беше положителен, но линията за бременност много много бледа. Повторих теста и резултата беше същия. След като прочетох тема в нашия форум, се убедих, че съм бременна (това стана в петък вечерта).
В събота сутринта обаче, забелязах, че имам тъмнокафяво течение (точно както пред менструация) и естествено много се обърках. И както реших, че вече ще ми дойде окончателно, течението ми спря изведнъж (след един ден) и в момента нищо нямам.
Знам, че трябва да изчакам още седмица две и да отида на лекар, но съм много неспокойна и ще съм благодарна, ако някой е имал подобно преживяване и ми даде някакъв съвет.

Здрасти! Може би аз ще те успокоя (доколкото разбирам ти искаш тази бременност) аз бях точно по същия начин. Направих си теста сутринта и се беше появила бледа втора чертичка, но си беше чертичка. И на вечерта на същия ден имах кафеникаво кървене. Но после като отидох на лекар бебето си беше там. В първия триместър имах прокървяване на няколко пъти, за щастие това беше най-лошото. Моята гинеколжка ми предписа разни прогестеронови препарати (утрогестан) като превенция на аборт. После четох че в първия триместър прокървяването при някои жени не се смята за тревожно на всяка цена. Така че стискам палци всичко да е наред и при теб. Все пак си отиди на лекар. Те са компетентните
Виж целия пост
# 2
След 3-4 дена можеш да отидеш на лекар и ще се види бременност, но няма да се види още сърдечна дейност.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че е най добре да отидеш на лекар, а не да чакаш 2 седмици. На място ще преценят каква е ситуацията. На мен ми се случи в 9 г.с.. Беше вечерта и веднага отидох на лекар. Оставиха ме в болница и предприеха съответните мерки за запазване на бременността. И аз си бях направила теста доста рано - на втория ден от закъснението. Но не се притеснявай, ще вземат мерки и всичко ще е ОК   bouquet
Виж целия пост
# 4
Здрасти! Може би аз ще те успокоя (доколкото разбирам ти искаш тази бременност) аз бях точно по същия начин. Направих си теста сутринта и се беше появила бледа втора чертичка, но си беше чертичка. И на вечерта на същия ден имах кафеникаво кървене. Но после като отидох на лекар бебето си беше там. В първия триместър имах прокървяване на няколко пъти, за щастие това беше най-лошото. Моята гинеколжка ми предписа разни прогестеронови препарати (утрогестан) като превенция на аборт. После четох че в първия триместър прокървяването при някои жени не се смята за тревожно на всяка цена. Така че стискам палци всичко да е наред и при теб. Все пак си отиди на лекар. Те са компетентните
Milenit blue, благодаря ти много! Наистина ме успокои... Аз предполагах, че може да е нещо като цветна бременност, защото никакви други предменструални признаци нямам - нито ме боли корем нищо.
Моля ви - стискайте ми палци!!!
А другата седмица задължително отивам на лекар  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И моята втора чертичка беше бледа, също получих тъмнокафяво зацапване, което изчезна след 1-2 дена, слагаха ми инжекции Ношпа. След това бременността ми беше безпроблемна.
Иди на лекар, за да те види, не чакай, пожелавам ти лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 6
и моята втора чертичка беше бледа..
и аз получих леко тъмнокафяво течение за ден
бях бременна,изкарах адски лека бременност,имам прекрасен син
Виж целия пост
# 7
И моята втора чертичка беше бледа, също получих тъмнокафяво зацапване, което изчезна след 1-2 дена, слагаха ми инжекции Ношпа. След това бременността ми беше безпроблемна.
Иди на лекар, за да те види, не чакай, пожелавам ти лека бременност  Hug
А аз си мислех, че нещо много странно преживявам Simple Smile
Определено ми вдъхнахте сили! Дано да нямам по-сериозни проблеми...
Още веднъж - БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  yes
Виж целия пост
# 8
Стискам палци всичко да е така както желаеш без никакви проблеми Peace
Виж целия пост
# 9
и моята втора чертичка беше бледа..
и аз получих леко тъмнокафяво течение за ден
бях бременна,изкарах адски лека бременност,имам прекрасен син

Да ти е жив и здрав!!!
Аз се шашнах най-много, защото при първата ми бременност нямаше нищо такова... Но естествено, всяка бременност може да е различна (това го знам много добре).
Виж целия пост
# 10
Чувала съм, че такова прокървяване може да има при закрепване на оплодената яйцеклетка към стените на матката  newsm78. Моят съвет е да се консултираш с гинеколог. Не чакай до другата седмица! За твое успокоение го направи още утре Peace
Виж целия пост
# 11
стискам ти палци
на колко е малката принцеса?
бързаш за второ?
Виж целия пост
# 12
Здравей! И при мен имаше нещо като кафеникаво зацапване,седмица след като разбрах че съм бременна.Направих си тест и той показа 2 чертички.Получих и много силен кръвоизлив(никога не бях виждала толкова кръв от цикъла ми)около 8 г.с.Не бях ходила на лекар и отидох веднага след кръвоизлива.Приеха ме за задържане.След като ме изписаха не съм имала никакви проблеми до сега.
Според мен е нещо нормално зацапването през първото тримесечие.
Лека и безпроблемна бременност и едно сладко бебче накрая  bouquet
Виж целия пост
# 13
Чувала съм, че такова прокървяване може да има при закрепване на оплодената яйцеклетка към стените на матката  newsm78.

Това пропуснах да го кажа одеве Wink Няма нищо страшно, казват, че малко повече почивка трябва и всичко е ОК. Успех
Виж целия пост
# 14
трябва да се пазиш повечко
обикновено зацапванията от този вид не вещаят лошо, но все пак... може би не бива да се бавиш много с посещение на доктора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия