Рехабилитация за дискова херния?

  • 3 037
  • 3
Привет !Някой страда ли от дискова херния и къде в София бихте ми препоръчали да си направя рехабилитация, защото с лекарствата ми минава само временно? Препоръчаха ми мануална терапия или иглотерапия, но не знам къде да отида, помагайте.Казват че доц.Мълчанова била една от най-добрите, някой ходил ли е при нея, работи в Александровска , но там сигурно е ужас да се вредиш, дали има частен кабинет?
Виж целия пост
# 1
Бих препоръчала един физиотерапевт - казва се Жоро от Биорелакс, намира се на площад Македония, мисля че точния адрес е Алабин 10. Аз ходих за процедури, защото имах дископатия. Помогна ми изключително - много съм доволна. Отидох при него от препоръка от приятел. Беше отървал един приятел от операция - той имаше дискова херния, а сега си играе волейбол Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Привет !Някой страда ли от дискова херния и къде в София бихте ми препоръчали да си направя рехабилитация, защото с лекарствата ми минава само временно? Препоръчаха ми мануална терапия или иглотерапия, но не знам къде да отида, помагайте.Казват че доц.Мълчанова била една от най-добрите, някой ходил ли е при нея, работи в Александровска , но там сигурно е ужас да се вредиш, дали има частен кабинет?

аз имам две дискови хернии и мога да ти препоръчам освен доц. мълчанова и д-р христова от 29 поликлиника и д-р тахов /възрастен невролог, който приема в студентска поликлиника/. иначе много добри процедури правят в специализираната болница в панчарево. моя приятелка беше в болницата в овча купел и също е доволна. също така пия някои добавки, за укрепване на връзките на гръбначния стълб и заздравяване на междупрешленния хрущял.
Виж целия пост
# 3
Благодаря, какво по точно пиеш, в другите форуми се говори за хидролизиран колаген- това ли вземаш?Координати на доц.Мълчанова можеш ли да ми дадеш? Аз освен дисковата херния имам и изтръпване на лявата половина на тялото, което не можа да ми мине от Милгама, за това ми препоръчаха да опитам преглед при доцент или професор.Знам че за нищо няма гаранция, но ми трябва наистина специалист който да лекува не само с нестероидни, защото пък имам и ерозивен гастрит, абе направо съм я втасала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия