Някъде продават ли се резервни части за колички Чиполино?

  • 10 533
  • 12
Ами това ми е въпроса. Днес се счупи задното колело и само с резервно може да се поправи.Та ако някой знае , моля да ми каже.Благодаря!  Laughing
Виж целия пост
# 1
Резервни части за количка Чиполино, има само в сервиза им, който е в Пловдив, ако искаш мога да проверя за точния адрес, но би трябвало да го има на гаранцията ти. Препоръчвам ти да отидеш в магазина от който си си купила количката, и да го поръчаш от там. Когато моето колело се счупи, така постъпих, и ми го доставиха пак в магазина до няколко дни. Количката ми не беше в гаранция, но собственичката ми направи компромис, в смисъл не съм плащала.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти ,но количката беше на сестра ми и е от преди 2 години.Дали ще е проблем да си поръчам въпреки това.Като си го заплатя естествено.Знаеш ли коко струва и лесно ли я поправихте вашата?
Виж целия пост
# 3
Аз ти прадлагам тогава, да отидеш в който и да е магазин, в който се продават колички Чиполино, и да кажеш там какъв е проблема. Би трябвало да се съгласят да ти поръчат. Едва ли ще е много парички, някаква мама във форума, беше споменала нещо за 5 лв, или нещо такова. Друг е проблема, че може да нямат точно същите колелета, щом количката е от преди две години, и може би ще ти доставят, две еднакви от по новия модел. Ако има такъв де, не съм запозната много с последните колекции на Чиполино. Но в общи линии, би трябвало да няма проблем. Моето колело го доставиха за седмица някъде, а съпругът ми го смени, не е  нещо кой знае колко сложно.
Виж целия пост
# 4
Цяло колело струва 5-6 лева....в зависимост от модела
нашата триколка е на 3 години и поръчахме предната двойна гума,че се беше разклатила....за късмет имаше същия цвят
Пробвай в по-малките магазинчета които продават Чиполино...там са по-мили и гледат да ти свършат работа....
Колелото идва за седмица.....до 10-тина дни от Пловдив
На нас даже ни го монтираха в магазинчето в което го поръчахме
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите!Поръчах колело- ще го докарат сед 11.09 че били в отпуска Laughing
Виж целия пост
# 6
само в пловдив ли имат сервиз? и аз имам малък проблем с количката. сенникът й не стои опънат, само да мръдна количката и пада назад Sad
Виж целия пост
# 7
само в пловдив ли имат сервиз? и аз имам малък проблем с количката. сенникът й не стои опънат, само да мръдна количката и пада назад Sad
Само в пловдив
Виж целия пост
# 8
чувах, че в Гб има, но явно съм се объркала. пак ще попитам, защото Пл ми е доста далеч и не се струва да си размъквам количката до там
Виж целия пост
# 9
чувах, че в Гб има, но явно съм се объркала. пак ще попитам, защото Пл ми е доста далеч и не се струва да си размъквам количката до там
Ти не носи количката да пловдив!Намери в габрова магазин който работи с Чиполино те ще те свържат със сервиза.Е,сигурна ще се наложи да си платиш ако не е в гаранция.Успех Wink
Виж целия пост
# 10
ами то е само да й се стегне нещо, но аз не смея да бутам, за да не я досчупя съвсем Simple Smile
Виж целия пост
# 11
ами то е само да й се стегне нещо, но аз не смея да бутам, за да не я досчупя съвсем Simple Smile
Я вземи хвани мъжът си  GrinningАко не някой комшия симпатяга със сигурност ще ти помогне,те много обичат млади мами в беда Joy
Виж целия пост
# 12
моят мъж не е тук, а съседите са пенсионери. случила съм и аз  newsm09 ще я оправя някак си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия