спомен за фреди меркюри

  • 661
  • 14
ако беше жив,днес щеше да навърши 60..
много харесвам куин..надявам се и вие..
обаче фреди го няма..
черпя ви с тва парче:
http://www.data.bg/f.php?fid=16536352
Виж целия пост
# 1
Мерси   bouquet

И аз го харесвам много  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Мерси.
Страхотен глас и фантазия.....
Виж целия пост
# 3
 Misc Ghost Супер е!
Виж целия пост
# 4
Велика група! Велик артист, с невероятен глас... мир на праха му Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 5
Спомням си, бях подготве или 8 клас, не помня с точност, но  тогава почина Фреди и песните станаха по-известни от всякога....


Имам всичките им албуми, на касети, от онова време още. За съжаление, сега нямам къде да ги слушам. Но пък мога да си изтегля песните от нета  Wink

Не мога да изтегля песента, обаче. Ако ти е платен акаунта в дата. бг, сигурно това е причината, че не можеш да го споделиш с нас.....
Виж целия пост
# 6
Уникален глас , уникален артист.

Нощта през 1991,когато разбрахме ,ч е е починал, цяла нощ седяхме   и слушахме Куин  с  тягостното чувство за    голяма загуба.

Цялото семейство сме фенове и май имаме всичко на какви ли не носители - аудио,видео,дискове
Виж целия пост
# 7
Тенкю, баба, за парчето:)
Виж целия пост
# 8
Куин са ми едно от най-скъпите неща в живота. Толкова много съм ги слушала, че ги чувствам като част от себе си.
Поклон пред таланта им.
Виж целия пост
# 9
Куин са ми едно от най-скъпите неща в живота. Толкова много съм ги слушала, че ги чувствам като част от себе си.
Поклон пред таланта им.

Нямам думи за бандата. Велики са. Всичко, което е свързано с бандата и с всеки отделен член от нея ме интересува и си го набавям. Страхотни са. Няма по-добър глас от Фреди.  newsm20
Виж целия пост
# 10
Фреди и Куин са ми любими още от ученическите години, когато си разменяхме една вехта касетка с концерта им на Уембли и се тресяхме в унес на песента им Love of my life...

Страшно ги уважавам като група, а Фреди като творец Simple Smile

Хора като него горят пламенно, бързо и угасват рано...
Вечна му памет!!!
Виж целия пост
# 11
Мерсаж  Hug
Виж целия пост
# 12
Беше як глас  Hug Мир на душата му  Praynig
Мерси Тони  Hug
Виж целия пост
# 13
Един от най-уникалните певци, които някога е имало. Невероятен глас и изключителна хариза на сцената. А "Куин" са ми една от любимите групи.
Мерси, Тони.   bouquet
Виж целия пост
# 14
мерси, те са събитие в музиката, наистина! а фреди просто си е уникат във вси4ко, толкова ми бе мъ4но ,4е си отиде, имаш мого още да покаже и представи на нас публиката му!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия