Плодова торта-бърза и лесна дайте рецепта

  • 20 543
  • 9
Привет на кулинарите.Нуждая се от рецепта за плодова торта понеже му се дояла на мъжа ми.Никога не съм правила затова искам някоя лесна рецепта ако може.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
От мен това. bowuu
Виж целия пост
# 2
От мен това

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105768.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109068.0
Виж целия пост
# 3
Готови блатове пандишпан от който и да било супермаркет.
3 Филаделфия лайт или класик
Плодове,каквито имаш под ръка.
Филаделфията си я подслаждаш на вкус със захар,слагаш две три ванилии,ако са от малките пакетчета(ако искаш, би могла да добавиш и една течна сметана),разбиваш с миксера и мажеш с крем блата,редиш плодовете,пак блат,крем, плодове и так докато намажеш зялата торта с крем и отгоре наредиш кръгообразно плодовете.
Аз я правя за точно 15 мин,и много ми харесва този сладко кисел вкус.Много е свежо.Става нещо като Чйз кейка.
Майка ми я прави с отцедено кисело мляко ама е голяма играчка!
Виж целия пост
# 4
ТОВА МИ Е ЛЮБИМАТА ПЛОДОВА ТОРТА-БЪРЗА,ЛЕСНА-НЕ СЕ ПЕЧЕ,И МНОГО ВКУСНА,АЗ СИ Я ПРАВЯ ВСЯКЯ СЕДМИЦА.
НУЖНИ ПРОДУКТИ-3 ПО-ГОЛЕМИ ЯБЪЛКИ,1 ПАКЕТ ОБИКНОВЕНИ БИСКВИТИ-АЗ КУПУВАМ НА ПОБЕДА,1 КОФИЧКА ОТ ГОЛЕМИТЕ ЗАКВАСЕНА СМЕТАНА,1 ВАНИЛИЯ,1 ЧАША ЗАХАР.
ЯБЯЛКИТЕ СЕ ОБЕЛВАТ И СЕ НАРЯЗВЯТ НА ПАРЧЕНЦА,СЛАГАТ СЕ В ТЕНДЖЕРКА С 1 ЧАША И ПОЛОВИНА ВОДА И САС ЗАХАРТА ДА СЕ СВАРЯТ ЗА ОКОЛО 20-30 МИН.ПОСЛЕ  ОЩЕ ДОКАТО Е ГОРЕЩО КАМ ТЯХ И ВОДАТА СЕ СЛАГА ВАНИЛИЯТА И СМЕТАНАТА-СТАВА КАТО РЯДАК КРЕМ,БИСКВИТИТЕ СЕ РЕДЯТ КАТО БЛАТОВЕ,С КРЕМА СЕ МАЖЕ.НАИ-ОТГОРЕ ВЪРХУ КРЕМА МОЖЕ ДА СЕ ПОРЪСИ С ОРЕХИ ИЛИ НЕЩО ДРУГО ПО ЖЕЛАНИЕ.СЛАГА СЕ В ХЛАДИЛНИКА ДА ПОПИЕ И ДА СТЕГНЕ,И ПОСЛЕ СЕ ИЗЯЖДА  Wink
Виж целия пост
# 5
Simple Smile Много е вкусна, аз я знаМ като Ябълков каприз.
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за рецептите.Залавям се   chef
Виж целия пост
# 7
za blata - 3 qica,edna chasha zahar - burkash s mikser da stane mnogo buhnalo i meko, posle dobavqsh brashno - edna chssha,ama ne burkash s mikser,a  na ruka, postepenno.  pravish dva takiva blata

chakash da izstinat i siropirash s kompot da rechem,ot qgodi e mn vkusno... predi tova si slojila v hladilnika oburkano krave maslo s zahar i kafe - da se skove, abe da e studeno... kato siropirash ediniq blat*ama ne chak na revane da go pravish - majesh s tova maslo s kafeto i zaharta i redish kakvito iskash plodove - nai-dobrata kombinaciq za men e qgodi,banani i kivi! Slagash otgore drugiq blat i go siropirash, posle pak rewdish plodove i otgore smetana i moje pak plodove, mn vkusno stava,leka torta e,makar,che zaradi masloto moje da zvuchi tejka,opitai
Виж целия пост
# 8
студена плодова торта

4 бр. желатин /български/
захар /на вкус/
2 бр. степчета /червено и жълто "да са различни цветове"/
1 кофичка кисело мляко
1 кофичка заквасена зметана
бисквити/бишкоти
плодове

В 2 ч.ч. вода се разтварят червеното степче и захарта
/колкото искаме/. Слагат се на котлона и се разбъркват
докато се разтвори захарта. 2 бр. желатин се разтварят в 1
ч.ч. впда и се прибавят към червения сироп. разбърква се
окато се стопи желатина нацяло.
В подходяща форма /кръгла за кекс/ се нарежда 1 ред от
плодовете и се залива с червения сироп докато се покрият
плодовете. Слага се в камерата на хладилника / фризера за
около 20 мин. /докато се втвърди сместа/. Повтаряме
процедурата докато свърши червения сироп.
1/2 кофичка кис. мляко се смесва с 1 кофичка заквасена
сметана и 1 ч.ч. захар. Жълтото степче се разтваря в 1 ч.ч.
вода и към него се прибавят 2 бр. желатин. Слагат се към
сместа с кисл. мляко и се загряват докато се разтопи
желатина. След като изстине се изливат във формата където е
червената смес, най-отгоре се нареждат бисквитите/бишкотите
и се поставят в хладилника да се стегне
Виж целия пост
# 9
Да не забравяме и тортата на Сладка Хапка  bowuu  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105335.0   Става с всякакви меки плодове, лично аз я пробвах вече във варианти с банан, праскова и пъпеш  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия