моля кажете ми

  • 712
  • 8
високата киселинност пречи ли на забременяването?след като мъжът ми свърши в мен вечерта на сутринта като стана ми изтича нещо като белезникава водичка с кисел мириз! Thinking
как мога да я променя тази кислинност?
Виж целия пост
# 1
Нормално. Нищо не променяй. Ако имаш сърбежи, по особен цвят или мирис - тогава на лекар.
Виж целия пост
# 2
не нямам мириз,само след като престои спермата и след известно време като отида до тоалетната ми изтича воднисто прозрачен-белезникав секрет с мириз на кисело,предполагам остатък от спермата,притеснява ме само киселия мириз,защото съм чувала че сперматозоидите умират от високата киселинност
Виж целия пост
# 3
Ами жената е фертилна само няколко дни в месеца. В останалине зачеването е невъзможно.
Виж целия пост
# 4
да знам,интересува ме киселия мириз
Виж целия пост
# 5
Ами нормално е! Средата е кисела. Ако ти се вижда нещо необичайно - отиди на лекар, но аз не мисля, че има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 6
това ме интересуваше,понеже за 1ви път правя опит за забременяване и ми се стори странен киселия мириз.Иначе знам че средата е кисела ама чак пък да мирише на кисело ми се стори ненормално newsm78,но вече се успокоих Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Има едни ръкавички за проверка на киселинността. Ако си от София - има ги в аптеката на Халите.
Виж целия пост
# 8
не съм чувала за тях,не съм от София
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия