Харесват ли ви бебешките списания?

  • 1 547
  • 42
Мами, здравейте!
Днес си взех Моето бебе и аз, заради една статия за лечебните млека, но освен нея, като цяло не ми стана кой знае колко интересно. Преди купувах "9 месеца", докато бях бременна, даже ходех и на училището им, но после се разочаровах. След като Дамян се роди, разбрах, че повечето от нещата, които съм чула там, са доста остарели и в никакъв случай не са най-меродавната истина за гледането на бебка. Още повече ме възмути едно изказване на гл. редакторка на списанието, че кърменето било просто отново на мода...  Rolling Eyes
Каквото ме интересува, търся в нета, влизам във форумите от време на време, но се чудя защо не правят списанията интересни, с полезна и важна инфо в тях.  Thinking

Вие купувате ли бебешки списания или се информирате предимно от нета и от форумите ? И ако купувате какви? Интересно ми е какво би направило, според вас едно списание желано . Който иска да сподели ... Sunglasses
Виж целия пост
# 1
Отдавна не купувам бебешки списания. В интернет има много и обикновено по-актуална информация.

Сега купувам бебешки списания само, ако има нещо конкретно, което ме интересува - статия за Ла Лече Лига, отразяванията на Световната седмица на кърменето и т.н.
Виж целия пост
# 2
Никога не съм си купувала бебешки списания. Хич не са ми интересни  Tired
Ако имам питания, ги поствам тук.
Не ми се дават пари, за да гледам десетки конкурси "На кой му е най-хубаво бебето"  Grinning
Виж целия пост
# 3
купила съм 2-3 списания, вкл. едно "Моето бебе" с притурка през юли - 130 рецепти от типа: сварете морков и картоф, пасирайте и поднесете  Mr. Green
не струват.
Започнах отново да купувам модни списания.
Виж целия пост
# 4

 Харесваха ми и ги купувах/четях, само докато бях бременна. След раждането не съм си купила нито едно такова списание.
Виж целия пост
# 5
Преди да родя, купувах "9 месеца" , заради снимките на красиви бебечета и тук там интересната информация .

Но сега , нали от моето по-красиво няма  Grinning ......та не съм клиент.

Иначе докато имаше тв предаването "На кафе " ,с  Гала , често се рекламираше сп "Бебешори" (май така беше ) , кото пък тук,  по реповете  никога не съм виждала.   Thinking
Виж целия пост
# 6
И аз само като бях бременна.То нали хормони,мераци,страхове дали си подготвен достатъчно ,а после се оказва че нищо не е такова каквото си чел или мислил.
Виж целия пост
# 7
Купувах наврето.
Виж целия пост
# 8
Четях като бременна. Оказа се, че никаква ценна или дори просто полезна информация не съм получила от тях.

Да не говорим пък, че цялата сладникавост, дето се лее от там, ми идва доста в повече.  Sick
Виж целия пост
# 9
Не  Stop Твърде много реклами и нищо ново на страниците им.
Виж целия пост
# 10
Не. Скучни са ми и безполезни.
Два пъти съм купувала бебешко списание - в единия случай, защото имаше статия за познато семейство.

Купувам детски списания за дъщеря ми. Тя им е фен. Особено на онези с "подаръчетата".
Виж целия пост
# 11
Не съм ги купувала изобщо  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Не мисля да купувам. Тук има достатъчно информация  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Чесно казано - това е последното нещо за което ще дам пари.
Виж целия пост
# 14
Не, ак осе постараят малко повече.. В Интернет има много по-актуални и интересни неща, макар и не винаги на български език.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия