в ТРЪН се нуждаят от строит.материали

  • 1 659
  • 24
Ето списъкът подаден ми днес.Персонала със собствени сили и малко помощ от вън искат по -най бързият начин да направят освежителен ремонт.За целта да края на седмицата ще трябва да се опитаме поне нещо да осигурим Praynig

1.Тапети,80 ролки и лепило за тях.Евтини,някакви тапети просто
2.Варов разтвор-5 по 15 кг.
3.Гасена вар-5 по 15 кг.
4.Блажна боя -36 кутии..........от 5 литра,свежи цветове
5.Контакти-30 бр.
6.Ключове-15 бр.
7.Брави-28 бр.
8.Мечета за боядисване-5 бр.
9.Четки-15 бр.
10.Латекс-2 по 15 кг.
11.Разр.за боя-5 л.
12.Крушки-30 бр.
13.Фасунги-30 бр.
14.Тоалетни казанчета
15.15 кг.кафява боя за паркета
16.Оцветител за вар


Тапетите отпадат,намерили са си.А За бравите ще им дадът пари да си купят.

Чакат ни до довечера за боята за да не купуват те, а аз си мисля,ме ще я осигурим.Мариетка сега ще говори.........Видях вече наличните 15 кг в другата тема.Сега ще говоря с GIGI6 дали ще може нещо да закара нещо в събота.И трябва да видим как ще събираме нещата,от кого и как ще ги транспортиреме Thinking

Не е казано,че всичко се иска от нас ,това са нуждите на първо време Wink



Виж целия пост
# 1
GiGi6 осигури вече
Крушките
фасунгите
контактите
ключовете
Виж целия пост
# 2
Роси-говорих сега с момчето за боите-утре обеща да ми се обади и да ми каже колко и кога може да даде-каза обаче че блажната боя е или от по 900грама или в баки от по 25 литра-тва едва ли е проблем де newsm78
сега стискай палци да се окаже сериозен Praynig
Виж целия пост
# 3
Роси-говорих сега с момчето за боите-утре обеща да ми се обади и да ми каже колко и кога може да даде-каза обаче че блажната боя е или от по 900грама или в баки от по 25 литра-тва едва ли е проблем де newsm78
сега стискай палци да се окаже сериозен Praynig

 Praynig Praynig
Гери (GiGi6)ще пътува в неделя Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Мой приятел, обеща да ми донесе в събота всички ел. материали.
Аз ще пътувам в неделя сутрин към трънско.

Вкъщи имаме едно ново тоалетно казанче, но му липсват доп. неща. Да го взимам ли?
Виж целия пост
# 5
утре ще знам какво ще ми дадат и в четвъртък ще мога да го взема-така ми каза момичето(тоест жената на шефа)-последната дума обаче е на шефа нали-така че утре ще знам със 100%
Виж целия пост
# 6
утре ще знам какво ще ми дадат и в четвъртък ще мога да го взема-така ми каза момичето(тоест жената на шефа)-последната дума обаче е на шефа нали-така че утре ще знам със 100%

ок  bouquet
аз си мисля обаче дали да не им дадем пари за варта и разтвора вместо да се чудим как да ги караме до там.Айде,с боята ще комбинираме нещо ,ама варта Thinking
Виж целия пост
# 7
утре ще знам какво ще ми дадат и в четвъртък ще мога да го взема-така ми каза момичето(тоест жената на шефа)-последната дума обаче е на шефа нали-така че утре ще знам със 100%

ок  bouquet
аз си мисля обаче дали да не им дадем пари за варта и разтвора вместо да се чудим как да ги караме до там.Айде,с боята ще комбинираме нещо ,ама варта Thinking
права си, по добре да ги платим.
слизам в мазете да видя с какво мога да се включа Crazy
Виж целия пост
# 8
Ето списъкът подаден ми днес.Персонала със собствени сили и малко помощ от вън искат по -най бързият начин да направят освежителен ремонт.За целта да края на седмицата ще трябва да се опитаме поне нещо да осигурим Praynig

1.Тапети,80 ролки и лепило за тях.Евтини,някакви тапети просто
2.Варов разтвор-5 по 15 кг.
3.Гасена вар-5 по 15 кг.
4.Блажна боя -36 кутии..........от 5 литра,свежи цветове
5.Контакти-30 бр.
6.Ключове-15 бр.
7.Брави-28 бр.
8.Мечета за боядисване-5 бр.
9.Четки-15 бр.
10.Латекс-2 по 15 кг.
11.Разр.за боя-5 л.
12.Крушки-30 бр.
13.Фасунги-30 бр.
14.Тоалетни казанчета
15.15 кг.кафява боя за паркета
16.Оцветител за вар


Чакат ни до довечера за боята за да не купуват те, а аз си мисля,ме ще я осигурим.Мариетка сега ще говори.........Видях вече наличните 15 кг в другата тема.Сега ще говоря с GIGI6 дали ще може нещо да закара нещо в събота.И трябва да видим как ще събираме нещата,от кого и как ще ги транспортиреме Thinking

Не е казано,че всичко се иска от нас ,това са нуждите на първо време Wink




Роси,мила,мога да помогна с някой неща от изброените.Лошото е само,че съм далеч и идея си нямам как да стане. newsm78
Виж целия пост
# 9
Ивка.....сори за спама, в толкова сериозна тема но Преслава е.........красота Hug Hug Hugда я нацелуваш
знаеш ли Елхово близо ли е до Пътя Варна София - ако е смешен въпроса си трайте,но бате е на морето - освен да мине през Елхово newsm78
Виж целия пост
# 10
Ивка.....сори за спама, в толкова сериозна тема но Преслава е.........красота Hug Hug Hugда я нацелуваш
знаеш ли Елхово близо ли е до Пътя Варна София - ако е смешен въпроса си трайте,но бате е на морето - освен да мине през Елхово newsm78
Мерси мила,прилича на майка си Embarassed. Laughing
За пътя хич не е близо,Елхово се намира почти до турската граница, но ако все пак някой му се минава на път за софия през Елхово(малко се обикаля)съм готова да помогна  и ще изпратя каквото мога.Ако не става така във събота пътуваме до Арбанаси,ще поразпитам предварително някоя от мамите присъстващи на срещата ни в Арбанаси дали не е от София,и ако има дали ще се съгласи да и пратя нещата.
Другото което ми идва наум е да пращам по автобуса от Елхово към София и някоя от вас да иде и да вземе нещата. newsm78
Виж целия пост
# 11
ми това с автобуса е идея - едва ли ще ти вземат повече от 5 лв, а ако им кажеш за какво е може и да не ти вземат пари,но първо трябва да ни кажеш кой ден и в колко часа примерно рейса ще е в София за да видим коя от нас да го чака - идея е Hug Hug
Виж целия пост
# 12
ми това с автобуса е идея - едва ли ще ти вземат повече от 5 лв, а ако им кажеш за какво е може и да не ти вземат пари,но първо трябва да ни кажеш кой ден и в колко часа примерно рейса ще е в София за да видим коя от нас да го чака - идея е Hug Hug
Ще поразпитам кога има автобуси,във колко пристигат във София и къде.Ще видя какво мога да изпратя и ще пиша предварително тук за да се знае.
Виж целия пост
# 13
ми това с автобуса е идея - едва ли ще ти вземат повече от 5 лв, а ако им кажеш за какво е може и да не ти вземат пари,но първо трябва да ни кажеш кой ден и в колко часа примерно рейса ще е в София за да видим коя от нас да го чака - идея е Hug Hug
Ще поразпитам кога има автобуси,във колко пристигат във София и къде.Ще видя какво мога да изпратя и ще пиша предварително тук за да се знае.

прати повечко вар и варов разтвор Mr. Green
Виж целия пост
# 14
ми това с автобуса е идея - едва ли ще ти вземат повече от 5 лв, а ако им кажеш за какво е може и да не ти вземат пари,но първо трябва да ни кажеш кой ден и в колко часа примерно рейса ще е в София за да видим коя от нас да го чака - идея е Hug Hug
Ще поразпитам кога има автобуси,във колко пристигат във София и къде.Ще видя какво мога да изпратя и ще пиша предварително тук за да се знае.

прати повечко вар и варов разтвор Mr. Green
Роси,ще ти пратя с тонове ако искаш,само дето ме съмнява че току виж някоя от торбите протекла и шофьора ще ми отнесе главата.
Ако има с какво да пратя варта и варовият разтвор шегата настрана,пращам веднага,колкото кажете. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия