дианксит и бременност

  • 967
  • 3
след преживян стрес личният лекар ми предписа дианксит .В момента с мъжа  ми планираме дете .Притеснявамсе дали това лекарство няма да увреди плода .аКО НЯКОЙ Е ИЗПАДАЛ В ПОДОБНА СИТУАЦИЯ МОЛЯ ДА МИ ОТГОВОРИ.
Виж целия пост
# 1
Здравей, Radu,

Най-добре е след като планирате бременност с мъжа ти, да поговориш с личния си лекар за това. По принцип в противопоказанията на приема на Deanxit-а е включена и бременността, затова обсъди с джипито и вземете най-правилното решение за твоята ситуация. Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей Раду,

преди да забременея бях почти две години на деанксит (иначе не се живееше на работа). СПрях някъде след първия месец на бременността. После, следящата бременността ми ме прати на невролог (поради не'кви изисквания на НЗОК) и тогава питах дали може да си пия деанксита при нужда, защото продължавах работа. Отговори ми "може". Така че при нужда съм пила, до към средата на бременността. Бебето ми е нормално, развива се точно като брат си. Има забележки по здравето му, но кой знае от какво са! Анемията (при раждането само, сега няма) може да е баничките, с които съм се хранила на работа като бременна Embarassed. А кашлиците да са от сравнително лошите хигиенични условия на жилището, в което го родих - много мокет и мека мебел и малко мухъл (първото беше в съвсем други условия). Не е супер спокойно бебе, но като говоря с други майки, смятам, че е напълно нормално за възрастта си бебе.
Виж целия пост
# 3
 Защо ли е любимото лекарство на всички джипита, не знам. Аз те съветвам да се посъветваш с психиатър, не е толкова страшно, аз самата в трудни моменти съм се обръщала към наш близък, но професионално. А има и толкова алтернативи на билкова основа, зависи доколко сериозен е проблемът...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия