Правите ли неща в къщи, за които навън дори не бихте си помислили ?

  • 2 919
  • 46
Хайде майки Зайки, само Зайки и Зайовци

Понеже както в една друга тема е написано, че все сме самото съвършенство, затова гласувайте анонимно. Така поне ще е правдоподобно  Hug

Ако темата ви се стори тъпа извинете ме - напрежението ми е в повече  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Леле, голям смях  Joy

Ама ще гласувам след уточнение, че ги правя ако съм си съвсем сама в къщи...с изключение на носа  hahaha
Виж целия пост
# 2
Аз съм от невъзпитаните.
Ям с пръсти, когато ми е кеф...
Рядко псувам, но все пак се случва...а когато ми е тежко след някоя вкусна манджа...се оригвам  Mr. Green И прашките като се впият ги вадя  Mr. Green

Уууу, пъпките за малко да ги забравя (ма не съм като некой див пубер де)!
Виж целия пост
# 3
Е що пък анонимно?
Тук няма място за комплекси.

5 опции избрах.  Blush

Навън си позволявам да псувам (е, не колкото в къщи) и да ям с пръсти.
Виж целия пост
# 4
Абе, чета внимателно и да ти кажа - всичко си правя и навън. Само се оглеждам дали е подходящ момента  Laughing
Виж целия пост
# 5
Нищо нечовешко не видях в анкетата, не мога да упражня правото си на вот. Позор!
Не, може и да мога, но сезонът не е подходящ, нямам проникновение. Хълцавица имаше ли?

Сетих се за една позната, която в 9 клас ми разправяше, че седнала на пейката в парка и си скубала няколко часа космите по краката с пинсета.  Party
Виж целия пост
# 6
Понеже както в една друга тема е написано, че все сме самото съвършенство ....

ОфФ: Дет пишат, че нямали косми, ама махали .... махали, ама то нямало нужда, защото нямали ... ама какво махали - абе нямат косми другите.
По едно време имах чувство, че само аз ако не се епилирам месец ще космясам.
Виж целия пост
# 7
Не бе Верги, имах предвид друга тема, но това, което си написала доста ме разсмя  Joy hahaha

Абе защо в анкетата не ми излизат брой мнения ? Нещо да не съм объркала ?
Виж целия пост
# 8
Шест опции избрах..Ама искам да уточнявате ако гласувате с "друго"..
Виж целия пост
# 9
А какво значи навън? Сред природата, по улиците, в кръчмата?
Щото как се възприема, в ресторантския клозет, да се извършват гореупоменатите свещенодействия? Grinning
Виж целия пост
# 10
1, 2, 4, 5 и 7 си ги правя насаме. Останалите неща споделям и с околните. А псуването го споделям щедро със софииските шофьори.
Виж целия пост
# 11
Не бе Верги, имах предвид друга тема, но това, което си написала доста ме разсмя  Joy hahaha

Абе защо в анкетата не ми излизат брой мнения ? Нещо да не съм объркала ?

Аз да дам пример и аз, че се сетих.  Mr. Green

Офф2.1. Защо на мен ми се виждат само моите гласове? При мен ли е проблема?
Виж целия пост
# 12
аз мисля че няма човек,който да не прави някое от изброените.а и "навън" може да гледа като "пред хората" или когато сме сами....защото ако съм сама в някой парк и около мен няма никой -еми ще си пръцна-човешко е.но ако има хора-никога не бих го направила.гласувах с 4 неща
Виж целия пост
# 13
Естествено, че нито едно от изброените  Shocked дама съм все пак  Stop

По темата- гласувах подред  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
 Shocked За пръв път ми се случва - аз цитирам, Джул добавя и автоматично се добавя написаното и при мен, макар, че съм натиснала преди да е написано.  Shocked Shocked
Магия нещо стана.

Значи има грешка в централната анкета, провери опциите да видя как се движи резултата.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия