Главоболие и повишена температура по време на бременност

  • 2 746
  • 7
Здравейте момичета!
Моя приятелка е бременна в началото на 5 -ти месец. От началото на бременността е със силно главоболие и поддържа температура 37.2-37.5.Гинеколожката и смята ,че е нормално за първите месеци.Изследванията и са добре,но тя продължава да е с главоболие и повишена температура Sad Имала ли е някоя от вас подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Здрасти, ами аз имах температура, но някъде до вторият месец, главоболие - рядко, но имам ниско кръвно и кат пия кафенце се оправям!   bouquet
Според мен хубаво е да се консултира и с друг лекар!  Hug
Успех, надявам се, че всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 2
Да, аз. Но не беше голяма драма - защо се притеснявате толкова newsm78
Виж целия пост
# 3
И аз съм така...температурата ми стигаше до 37.3. Иначе изследванията ми са добри, което предполага, че няма наличие на възпалителен процес  newsm78. Предполагам, че при мен се дължи на синузита ми и гърлото, което все ме наболява.
Виж целия пост
# 4
По-добре да се консултира и с друг специалист. За нейно успокоение.
Виж целия пост
# 5
От 2 до 5 месец бях със страхотно главоболие.Нищо не ми помагаше,голям кошмар.Пиех Рапидол,но ми казаха,че вече не го произвеждат.Той ми помагаше,макар и малко.В него има малко Парацетамол,който може да се пие.Но само Парацетамол-не.
И изведнъж спря да ме боли главата.
Пожелавам ти всичко най-добро.
Виж целия пост
# 6
И аз имах жестоко главоболие на периоди, пиех солпадейн, нищо друго не помагаше. Аз го свързвах с нервно напрежение, или пък промяна на сезоните/пролетта и есента - сега дори по телевизията казаха че рязката промяна на температурите, налягането, влажността предразполагат към неразположение/А бременността е състояние, в което стават толкова промени в организма и всичко ти влияе. След като изследванията са добри, просто да го раздава по-спокойно. И това ще отмине. Стискаме палци!
П.С. Все пак нека си проследи кръвното в моменти на болка, може и от това да е!
Виж целия пост
# 7
Да отиде на зъболекар - много често повишената температура се дължи на някой зъб, на който не обръщаме внимание или дори не подозираме , че има проблем с него  newsm47
Пожелавам и успех и скоро да се оправи  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия