Възможно ли е зачеване при поставена "спирала"?

  • 1 634
  • 15
Все още съм нова,но искам да попитам дали някой знае,дали е възможно забременяване с поставена "спирала"?Защото съпругата на брат ми има закъснение от45 дни,а е със спирала от три години,която е с трайност 6 години.Ако някой може да каже нещо по въпроса ще съм му благодарна.
Виж целия пост
# 1
може.никое от предпазните средства не е 100% сигурно.нека да си вземе един тест и да види,а най-добре да отиде на лекар Peace
Виж целия пост
# 2

може.никое от предпазните средства не е 100% сигурно.нека да си вземе един тест и да види,а най-добре да отиде на лекар Peace
Да възможно е, аз лично имам такава позната, която със спирала забременя.
Но доколкото знам при такива случаи се маха спиралата и се прави аборт, поне на нея й казаха, че е задължително - не може да се остави плода
Виж целия пост
# 3
45 дни закъснение?!
Какво чака? Да отива на лекар.
И аз съм чувала за забременели жени със спирала, но не знаех, че плода не може да остане!
Виж целия пост
# 4
Възможно е. Трябва да отиде на лекар.
Виж целия пост
# 5
Много Ви благодаря ,отговаряте на моето питане.страхотни сте.В петък има час при лекар.
Виж целия пост
# 6
Възможно е!
Виж целия пост
# 7
Да, възможно е.  Мой втори братовчед е заченат при такава ситуация и роден без проблеми - вече е мъж и половина. Естествено всеки случай е различен, пиши ни как се развиват нещата.
Виж целия пост
# 8
Ако се ползват тампони, те могат да закачат фитилчето на спиралата и да я смъкнат надолу. Една мама от форума е имала подобен проблем.
Виж целия пост
# 9
Здравейте сладурани!!!Аз съм много щастлива,защото тази сутрин снаха ми е ходила на лекар и са и казали,че е бременна в 7г.с.,че всичко е наред с плода и спиралата се е изместила необяснимо как и работата е станала.За сега няма да я махат,за да не наранят плода.Много,много се радвам за тях.А на ВСИЧКИ вас много успехи и щастие. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 10
ЧЕСТИТООО! Ето как хубавите неща стават, когато най-малко се очакват.
Виж целия пост
# 11
може.никое от предпазните средства не е 100% сигурно.нека да си вземе един тест и да види,а най-добре да отиде на лекар Peace
Възможно е.
Виж целия пост
# 12
ЧЕСТИТООО! Ето как хубавите неща стават, когато най-малко се очакват.
  Peace  Дано всичко е наред.

 Hug Лека бременност й желая и едно страхотно бебче да си гушка накрая
Виж целия пост
# 13
Дано всичко е наред и си износи бебчето докрай  Laughing
Виж целия пост
# 14
Стискам палци всичко да е наред и едно сладко пухкаво бебче на финала.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия